obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Genesis Guinea Pig
Obrázek může být ilustrační.

5.0

1   0

Genesis Guinea Pig


výrobce: Morrell Pet Products
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1 kg
169 Kč
skladem  169 Kč/kg

Genesis Extruded Guinea Pig Food je kompletní krmivo vyrobené podle nejnovějších vědeckých poznatků z čerstvých rostlinných ingrediencí, obohacené o nepostradatelné aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamin C a další nezbytné vitaminy a minerály v každé extrudované granuli.


Morčata jsou býložravci s jednoduchým žaludkem, kteří mají podobné nároky na výživu jako králíci. Jejich dieta vyžaduje pro podporu kvašení ve slepém střevě adekvátní množství rostlinných látek. Toto kvašení podněcuje vznik některých nezbytných vitaminů a aminokyselin a pozitivně ovlivňuje koprofágii. Výživa morčat vyžaduje zvýšené dávky vitaminu C.

Genesis Guinea Pig je vědecky vyvinuté krmivo, při jehož výrobě byla věnována zvláštní pozornost výživovým nárokům morčat ve všech etapách jejich života. Jak již bylo zmíněno výše, tato dieta je dostatečným zdrojem rostlinné vlákniny, probiotik a prebiotik a podporuje tak správné kvašení ve slepém střevě. Obsah vitaminu C odpovídá specifickým potřebám morčat. Proces lisování zaručuje tepelné zpracování zrn a proteinů pro co nejlepší stravitelnost a neutralizaci tepelně labilních nežádoucích faktorů (např. inhibitoru trypsinu). Tato metoda zpracování krmiva také morčatům zaručuje adekvátní přísun tvrdé vláknité potravy, která napomáhá ke zdravému chrupu, a obsah všech potřebných živin v každém kousíčku tohoto krmiva.


Proč právě granule Genesis?

·    obohacené vitaminem C

·    složení Genesis působí příznivě na kůži a hebkost kožíšku

·    tvrdé extrudované granule se starají o zdravý chrup

·    obsahuje probiotika pro zdravé zažívání

·    obsahuje prebiotika pro posílení imunity

·    obsahuje extrakt z Yuccy, který zabraňuje zápachu

 

Krmný návod
            Váha morčete             Doporučená denní dávka granulí Genesis
            600 g                          24 - 36 g

            700 g                          28 - 42 g

            800 g                          32 - 48 g

            900 g                          36 - 54 g

            1000 g                        40 - 60 g

            1100 g                        44 - 66 g

            1200 g                        48 - 72 g


Složení:
Bojínkové seno, pšenice, vojtěška, ječmen, sojový šrot, extrakt z čekanky, inulin, sojový olej (konzervovaný extraktem z rozmarýnu, vitaminem E a kyselinou citrónovou), DL-methionin, mannanoligosacharidy (MOS), lysin, threonin, extrakt z yuccy schidigery, 14 vitaminů, 10 minerálů.

Deklarované jakostní znaky:
Bílkoviny 15,0%, tuky 2,5%; hrubá vláknina 18,0%; vlhkost 8,0%; vápník 0,8%; fosfor 0,5%; sodík 0,2%; vitamín A 17600 mj /kg; vitamin D3 2200 iu /kg; Vitamin E 55 mj /kg; vitamin C 600 mj / kg


>