obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
PRE ALPIN Lepo Bloxx
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

PRE ALPIN Lepo Bloxx


výrobce: Agrobs
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Plnohodnotné prémiové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Základním krmením býložravých hlodavců a králíků vždy musí být vysoce jakostní seno nebo nějaký sušený zelený produkt bohatý na vlákninu. PRE ALPIN Lepo Herbs, Lepo Fibre a Lepo Bloxx mohou být použity ke krmení jako náhražka sena či jako doplněk k senu. Představují čisté, bezprašné krmivo téměř bez alergenů a bohaté na vlákninu.

PRE ALPIN Lepo Bloxx je ideální základní krmivo pro všechny býložravé hlodavce a králíky. Současně je to krmivo, které Vaše zvíře smysluplně zaměstná na více hodin.

Základním krmením býložravých hlodavců a králíků vždy musí být vysoce jakostní seno nebo nějaký sušený zelený produkt bohatý na vlákninu. PRE ALPIN Lepo Bloxx může být použit ke krmení jako náhražka sena či jako doplněk k senu. Představuje čisté, bezprašné krmivo téměř bez alergenů a bohaté na vlákninu. Zároveň Vaše zvířata zaměstná a budou ho moci velmi dlouho zdravě a spokojeně přežvykovat a hlodat.

Pro výrobu základního krmiva PRE ALPIN Lepo byly posečeny byliny a trávy odrůdově bohatých luk právě v optimální době sklizně a v moderní teplovzdušné sušičce zpracovány do kyprých bloků. Živiny a vitamíny zůstávají díky šetrnému sušení lépe zachovány. Zvláštní důraz je kladen na obsah vlákenných struktur, aby se povzbudila žvýkací činnost, která je nutná k obrušování zubů a zlepšuje zažívání.
PRE ALPIN Lepo Bloxx neobsahuje žádné další příměsi, pojiva ani konzervační látky jakéhokoli typu. Je zdravý, není v něm žádná melasa ani obilí!

Skladba rostlin v PRE ALPIN Lepo Bloxx

Pre Alpin Lepo Bloxx obsahuje tyto trávy a byliny:
bojínek luční, srha říznačka, psárka luční, poháňka hřebenitá, jílek vytrvalý, jílek mnohokvětý, lipnice luční, ovsík vyvýšený, trojštět žlutavý, kerblík lesní, lipnice luční, kostřava luční, kostřava rákosovitá, medyněk vlnatý, třeslice prostřední, srha laločnatá, jelel plazivý, jetel švédský, jetel červený, řebříček obecný, kmín kořenný, kontryhel obecný, jitrocel kopinatý, kerblík lesní, svízel syřišťový, paznehtník akant, vikev plotní, laskavce a mnoho dalších...

Obsah látek v PRE ALPIN Lepo Bloxx

(údaje jsou průměrnými hodnotami - nepatrné, přirozeně podmíněné odchylky jsou možné)

Sušina 92,0%
Bílkoviny (proteiny) 9,7%
Tuky 3,6%
Vláknina 24,3%
Popeloviny 9,1%
Vápník 0,89%
Fosfor 0,42%
Měď 6,1 mg/kg
Železo 1120,0 mg/kg
Mangan 110,0 mg/kg
Zinek 32,0 mg/kg
Karoten 89,3 mg/kg

ve výrobku jsou kromě vyjmenovaných (a analyzovaných) minerálů obsaženy rovněž další vitamíny a nerostné látky, které ale nebyly analyzovány.


>