obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
PRE ALPIN Lepo Fibre
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

PRE ALPIN Lepo Fibre


výrobce: Agrobs
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Plnohodnotné prémiové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Základním krmením býložravých hlodavců a králíků vždy musí být vysoce jakostní seno nebo nějaký sušený zelený produkt bohatý na vlákninu. PRE ALPIN Lepo Herbs, Lepo Fibre a Lepo Bloxx mohou být použity ke krmení jako náhražka sena či jako doplněk k senu. Představují čisté, bezprašné krmivo téměř bez alergenů a bohaté na vlákninu.

Pro výrobu základního krmiva PRE ALPIN Lepo byly posečeny byliny a trávy odrůdově bohatých luk právě v optimální době sklizně a v moderní teplovzdušné sušičce zpracovány do kousků (Lepo Herbs), vláken (Lepo Fibre) nebo bloků (Lepo Bloxx). Živiny a vitamíny zůstávají díky šetrnému sušení lépe zachovány. Zvláštní důraz je kladen na zachování vláken, aby se povzbudila žvýkací činnost, která je nutná k obrušování zubů a zlepšuje zažívání.
PRE ALPIN - Lepo Herbs, Lepo Fibre a Lepo Bloxx neobsahují žádné další příměsi.

Skladba rostlin v PRE ALPIN Lepo Fibre:

bojínek luční, srha řízňačka, psárka luční, poháňka hřebenitá, kerblík lesní, jílek vytrvalý, jílek mnohokvětý, lipnice luční, ovsík obecný, jetel švédský, jetel červený, řebříček obecný, medyněk vlnatý, kmín kořenný, kontryhel obecný, kostřava luční, jitrocel kopinatý, svízel syřišťový, paznehtník akant, kostřava rákosovitá, vikev plotní, třeslice prostřední a mnoho dalších

Obsah látek v PRE ALPIN Lepo Fibre:

(údaje jsou průměrnými hodnotami - nepatrné, přirozeně podmíněné odchylky jsou možné)

Sušina 92,0%
Bílkoviny(proteiny) 9,9%
Tuky 4,6%
Vláknina 25,7%
Popeloviny 7,9%
Vápník 0,9%
Fosfor 0,39%
Měď 5,6 mg/kg
Železo 704,0 mg/kg
Mangan 98,0 mg/kg
Zinek 31,8 mg/kg
Karoten 79,2 mg/kg

Ve výrobku jsou kromě vyjmenovaných (a analyzovaných) minerálů obsaženy rovněž další vitamíny a nerostné látky, které ale nebyly analyzovány.


>