obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Botanicals Maxi Mix s mátou a heřmánkem
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Botanicals Maxi Mix s mátou a heřmánkem


výrobce: Bunny Nature
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Přírodní směs s listy máty a květy heřmánku pro zakrslé králíky, morčata, činčily a osmáky.

Stejně jako lidé, i zvířata mají rozdílné chutě a preference. Co je pro jednoho oblíbenou pochoutkou, nemusí druhému vůbec chutnat, a naopak. Tato malá balení vám umožňují experimentovat s výběrem a dávkováním bylinek a najít tak perfektní kombinaci, která bude vyhovovat vašemu jedinečnému mazlíčkovi.

Složení: zelený oves (listy a stonky), listy máty (11 %), jitrocel, zelená pšenice (listy a stonky), přeslička, listy břízy, okvětní lístky echinacey, stonky koriandru, stonky celeru, sedmikrásky, květy jetele lučního, květy heřmánku (2 %).

Analýza: hrubé bílkoviny 13,5 %, hrubé oleje a tuky 2,5 %, hrubá vláknina 19 %, hrubý popel 10 %, vlhkost < 12 %.

Zelený oves je bohatý na vlákninu, vitamin A, bílkoviny a esenciální mastné kyseliny. Podporuje optimální trávení a má na zvířata uklidňovací účinek.

Máta je bylina nezaměnitelné chutě a vůně, která podporuje správnou činnost trávicího traktu a střev a působí proti nadýmání.

Jitrocel pomáhá vyplavovat z těla škodlivé látky a je skvělým doplňkem stravy při problémech s horními cestami dýchacími.

Zelená pšenice působí jako prevence proti běžným virovým i bakteriálním onemocněním a chrání tělo před vznikem zánětů. Obsahuje chlorofyl, který zvyšuje hladinu kyslíku v krvi a pozitivně působí na kardiovaskulární a imunitní systém.

Přeslička podporuje správnou funkci jater a močové soustavy. Mimo to je přirozeným zdrojem křemíku, který je důležitý pro pevnost kostí a svalů.

Listy břízy podporují správnou funkci ledvin, jater a močových cest a jsou známé pro své močopudné účinky.

Echinacea je aromatická bylina, která je díky svým antibiotickým a protizánětlivým účinkům často označována za „všelék“. Pomáhá při léčbě zánětů a onemocnění dýchacích cest a celkově posiluje imunitu a odolnost zvířete.

Koriandr reguluje množství bakterií ve střevech a snižuje tak plynatost. Celkově podporuje správné trávení a vylučování. Jeho nasládlá, až pálivá chuť, bývá vítaným zpestřením králičího a hlodavčího jídelníčku.

Celer je zelenina typické kořenité chutě a vůně. Díky vysokému obsahu vitamínů a minerálů pozitivně ovlivňuje imunitní systém a pomáhá i při trávicích potížích.

Sedmikrásky pomáhají při léčbě zánětů a pomáhají předcházet jejich vzniku. Užívají se také při kašli a nachlazení, kde mohou pomoci urychlit léčebný proces a ulevit od bolesti.

Květy jetele mají pozitivní vliv na zdraví kůže a srsti. Jejich detoxikační a močopudné schopnosti pomáhají i při problémech se zažíváním a vylučováním.

Heřmánek má protizánětlivé, desinfekční a uklidňující účinky. Prospívá zvířatům trpící alergiemi.


>