obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Zajícova zahrádka Echinacea - list, stonek
Obrázek může být ilustrační.

Zajícova zahrádka Echinacea - list, stonek


výrobce: Apetit
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
20 g
32 Kč
skladem 

Náš zajíc pro vás připravil novou řadu produktů přímo ze své zahrádky. Apetit - Zajícova zahrádka nabízí kvalitní sušené bylinky, zeleninu i ovoce nejen pro hlodavce a zakrslé králíčky, ale i ostatní domácí miláčky.

Echinacea (Třapatka nachová) obsahuje mnoho důležitých látek ceníme si jí zejména pro obsah flavonoidů. Pomáhá tělu se lépe vypořádat s volnými radikály a je skvělou prevencí před nádorovým onemocněním. Další vysoce ceněnou složkou jsou tzv. polysacharidy díky nimž zajišťuje dostatek energie. Mimo výše zmíněných složek můžeme najít v třapatce polyacetylenové sloučeniny, terpenické uhlovodíky a vitaminy. Všechny tyto látky společně působí protizánětlivě, proti virům a bakteriím.

Echinacea posiluje obranyschopnost organizmu, působí jako přírodní antibiotikum a antivirotikum používá se tedy např. při chřipce a nachlazení.

Krmný návod: přidávejte jako přídavek k hlavnímu krmivu pro zpestření krmné dávky. Zajistěte zvířeti stálý přístup k čerstvé pitné vodě. Dávkujte dle potřeby jednotlivých druhů, jejich zdravotního stavu a kondice maximálně do 25 % krmné dávky.


>