obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Bunny Botanicals Mini Mix s ibiškem a petrželkou
Obrázek může být ilustrační.

Bunny Botanicals Mini Mix s ibiškem a petrželkou


výrobce: Bunny Nature
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
25 g
59 Kč
skladem 

Přírodní směs s květy ibišku a stonky petržele pro zakrslé králíky, morčata, činčily a osmáky.

Stejně jako lidé, i zvířata mají rozdílné chutě a preference. Co je pro jednoho oblíbenou pochoutkou, nemusí druhému vůbec chutnat, a naopak. Tato malá balení vám umožňují experimentovat s výběrem a dávkováním bylinek a najít tak perfektní kombinaci, která bude vyhovovat vašemu jedinečnému mazlíčkovi.

Složení: listy kopřivy, stonky petržele (18 %), stonky kopru, listy máty peprné, listy pampelišky, květy měsíčku lékařského, okvětní lístky echinacey, květy ibišku (5 %).

Analýza: hrubé bílkoviny 13,5 %, hrubé oleje a tuky 3,5 %, hrubá vláknina 15 %, hrubý popel 12 %, vlhkost < 12 %.

Kopřiva je oblíbenou léčivou bylinou a je skvělou volbou pro celkovou detoxikaci organismu. Posiluje trávení a pomáhá proti průjmu. Výborná je také při problémech se srstí a kůží.

Petržel pomáhá předcházet vzniku nádorových onemocnění, je bohatá na antioxidanty a významně posiluje imunitní systém.

Stonky kopru bývají oblíbeným zpestřením jídelníčku, a to hlavně díky jejich nezaměnitelnému aroma, které je pro králíky a hlodavce neodolatelným lákadlem.

Máta je bylina nezaměnitelné chutě a vůně, která nejen že dobře chutná, ale také podporuje správnou činnost trávicího traktu a střev, posiluje imunitní systém a v neposlední řadě působí proti nadýmání.

Listy pampelišky jsou zvláště užitečné u zvířat, která mají potíže s plynatostí a trávením. Mají antibakteriální účinky, povzbuzují chuť k jídlu, jsou močopudné a pozitivně působí na játra a celý trávicí systém.

Měsíček lékařský podporuje trávení, činnost jater a střev a pozitivně ovlivňuje stav srsti a kůže.

Echinacea je aromatická bylina, která je díky svým antibiotickým a protizánětlivým účinkům často označována za „všelék“. Pomáhá při léčbě zánětů a onemocnění dýchacích cest a celkově posiluje imunitu a odolnost zvířete.

Ibišek působí blahodárně na kardiovaskulární systém a podporuje zdraví horních dýchacích cest. Má nasládlou chuť, kterou zvířátka milují.


>