obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Bunny Botanicals Mini Mix s kerblíkem a slézem
Obrázek může být ilustrační.

Bunny Botanicals Mini Mix s kerblíkem a slézem


výrobce: Bunny Nature
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
25 g
49 Kč
skladem 

Přírodní směs se stonky kerblíku a květy slézu pro zakrslé králíky, morčata, činčily a osmáky.

Stejně jako lidé, i zvířata mají rozdílné chutě a preference. Co je pro jednoho oblíbenou pochoutkou, nemusí druhému vůbec chutnat, a naopak. Tato malá balení vám umožňují experimentovat s výběrem a dávkováním bylinek a najít tak perfektní kombinaci, která bude vyhovovat vašemu jedinečnému mazlíčkovi.

Složení: zelený oves (listy a stonky), listy máty peprné, jitrocel, zelená pšenice (listy a stonky), stonky celeru, stonky kerblíku (6 %), listy maliníku, květy slézu (4 %), stonky špenátu, květy slunečnice.

Analýza: hrubé bílkoviny 13,5 %, hrubé oleje a tuky 2,5 %, hrubá vláknina 19 %, hrubý popel 10 %, vlhkost < 12 %.

Zelený oves je bohatý na vlákninu, bílkoviny a esenciální mastné kyseliny. Podporuje optimální trávení a má na zvířata uklidňující vliv.

Máta je bylina nezaměnitelné chutě a vůně, která podporuje správnou činnost trávicího traktu a střev, posiluje imunitní systém a v neposlední řadě působí proti nadýmání.

Jitrocel pomáhá vyplavovat z těla škodlivé látky a je skvělým doplňkem stravy při problémech s horními cestami dýchacími.

Zelená pšenice působí jako prevence proti běžným virovým i bakteriálním onemocněním a chrání tělo před vznikem zánětů a infekcí. Obsahuje chlorofyl, který zvyšuje hladinu kyslíku v krvi a pozitivně působí na celý kardiovaskulární a imunitní systém.

Celer je zdravá zelenina typické kořenité chutě s vysokým obsahem vitamínu C, draslíku, hořčíku a fosforu. Pozitivně působí na celý imunitní systém a zároveň pomáhá i při trávicích potížích.

Kerblík je aromatická bylina, která svou chutí připomíná petržel. Má protizánětlivé účinky a pomáhá při onemocnění dýchacích cest i při urologických problémech.

Listy maliníku mají močopudný a protizánětlivý účinek a pozitivně působí na ledviny, močový měchýř a trávicí ústrojí.

Sléz neboli malva je rostlina nápadného vzhledu, oblíbená pro své hojivé a dezinfekční účinky.

Špenát je přirozeným zdrojem minerálů, vitamínů, bílkovin a vlákniny. Jeho chuť je pro většinu zvířat neodolatelná.

Květy slunečnice jsou oblíbenou pochoutkou většiny býložravců. Pozitivně působí na trávicí ústrojí, posilují činnost jater a pomáhají při plicních onemocněních.


>