obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
EmerAid Sustain Herbivore
Obrázek může být ilustrační.

EmerAid Sustain Herbivore


výrobce: EmerAid
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
100 g
267 Kč
skladem 

Kompletní léčebná dieta vědecky navržená pro podporu býložravých savců, včetně králíků, morčat a činčil, kteří se zotavují z kritického onemocnění, trpí chronickými zdravotními potížemi nebo mají podváhu. 

Přípravek Sustain Herbivore je rovněž určen k přechodu oslabených býložravců z výživy v intenzivní péči na normální krmení. Jako regenerační dieta překračuje nutriční požadavky na všechny živiny pro králíky, morčata a činčily.

Tato terapeutická dieta s vysokým obsahem vlákniny je snadno vstřebatelná a vysoce stravitelná a byla vyvinuta skupinou odborníků, mezi nimiž byli veterináři, kliničtí lékaři a odborníci na výživu.

Prášek se snadno smíchá s vodou a vytvoří vysoce energetický přípravek.

EmerAid Sustain Herbivore překračuje nutriční požadavky pro králíky, morčata a činčily a může být podáván po delší dobu (i roky), pokud to vyžaduje klinický stav. Vzhledem k tomu, že energetická hustota krmiva Sustain Herbivore je přibližně o 20 % vyšší než u většiny standardních diet, je třeba při krmení zvířat krmivem Sustain Herbivore ad libitum zvážit regulaci hmotnosti.

EmerAid byl vědecky navržen pro extrémně vysokou stravitelnost. Vyhněte se kontaminaci. S výrobkem zacházejte opatrně. Uchovávejte v suchu. Používejte čistou a suchou naběračku. Nepoužívejte křížovou kontaminaci s naběračkami používanými s jinými krmivy než EmerAid. Kontaminace může způsobit škodlivý růst bakterií.

Použití:

  • Suchý prášek protřepejte, aby se lépe promíchal.

  • Smíchejte jeden díl prášku s jedním dílem velmi teplé vody o teplotě 50 °C.

  • Sáček se dodává s odměrkou o velikosti jedné polévkové lžíce (15 ml). Jednu odměrku Sustain Herbivore (6,5 g) lze smíchat s 15 ml vody.

  • Směs míchejte, dokud nebude hladká.

  • K natažení směsi použijte injekční stříkačku.

  • Směs Emeraid Herbivore Sustain podávejte co nejdříve po smíchání.
    Zbytky směsi zlikvidujte. Pro každé krmení připravte čerstvou dávku.

  • Krmnou stříkačku vypláchněte a vyčistěte.

U dospělého zvířete se objem žaludku odhaduje na 30 ml/kg (3 % tělesné hmotnosti). První krmení často představuje třetinu až polovinu tohoto vypočteného objemu, nicméně objem a počet krmení je třeba upravit podle druhu pacienta a klinického stavu.

EmerAid Herbivore Sustain spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Po otevření uchovávejte EmerAid Sustain Herbivore v chladničce. 

Analytické slořky:

Hrubý protein 14,5 %, Hrubé tuky a oleje 9,9, Hrubá vláknina (max.) 25,1, Hrubá vláknina (min) 21,0, Vlhkost 8,0, Hrubý popel 5,3

Nutriční doplňkové látky:

Mangan 85 mg, Zinek 80 mg, Měď 12 mg, Vitamin A 6860 IU, Vitamín D3 1375 IU

 


>