obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Králík De Luxe
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Králík De Luxe


výrobce: Delikan
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Kompletní superprémiové extrudované krmivo pro králíky všech plemen s optimální tvrdostí, která napomáhá obrušování chrupu králíka.

Krmivo obsahuje všechny důležité složky jako je rostlinný protein, tuky a vlákninu, která je nepostradatelným zdrojem výživy pro spokojený život králíka.

Složení: obiloviny (pšenice, kukuřice), vedlejší produkty rostlinného původu (konopný granulát, sušená vojtěška, cukrovarské řízky, jablečné výlisky), tuky a oleje (sójový olej), mrkev, směs sušeného ovoce (brusinky, ostružiny, granátové jablko), ostropestřec mariánský, Yucca Shidigera, minerální látky a vitamíny.

Doporučené dávkování: krmte s ohledem na velikost a věk králíka, denní dávka 30 g. Zvířeti zajistěte vždy neomezený přístup k čerstvé vodě.

Analytické složky: hrubý protein: 15 %, hrubý tuk: 6 %, anorganické látky (hrubý popel): 5,3 %, hrubá vláknina: 14,1 %.

Přidané látky: Vitamin A (3a672) 12 000 IU/kg, Vitamin D3 (3a671) 1 200 IU/kg, Vitamin E (3a700) α-tokoferol 104 mg/kg, Fe (síran železnatý monohydrát E1) 185 mg/kg, I (jodid draselný), 3b201 0,5 mg/kg, Cu (síran měďnatý pentahydrát E4) 18 mg/kg, Mn (oxid manganatý), 3b502  52 mg/kg, Zn (oxid zinečnatý), 3b603  94 mg/kg, Se (seleničitan sodný), E8 0,2 mg/kg.


>