obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Critical Care Herbivore
Obrázek může být ilustrační.

Critical Care Herbivore


výrobce: Oxbow
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
141 g
399 Kč
skladem 

Krmivo Critical Care bylo vyvinuto za pomoci veterinářů a odborníků na výživu. Je vhodné pro zvířata se špatným stavem zažívání či rekonvalescenci v důsledku nemoci či operace. Critical Care obsahuje všechny základní živiny kompletní stravy a také seno z bojínku s vysokým obsahem vlákniny, které podporuje správnou fyziologii střev a trávení.

Nejdůležitější vlastnosti produktu:

  • Práškové složení se snadno rozmíchá na požadovanou konzistenci.
  • Vysoce univerzální - může být podáváno přes sondu, stříkačkou nebo lžičkou nebo jako samostatné krmení v misce či doplněk na granulovaná krmiva.
  • Vysoký obsah vlákniny; nízký obsah sacharidů.
  • Obsahuje snadno vstřebatelné chelátové minerály a prospěšná prebiotika.
  • Bez rafinovaných cukrů, umělých konzervačních látek a jednoduchých sacharidů.
  • Vysoká stravitelnost a chutnost.
  • Obsahuje stabilizovanou formu vitaminu C.
  • Příchuť anýzu.

Před použitím dobře protřepejte.  Smíchejte 1 díl přípravku Critical Care - Herbivore® se 2 díly teplé vody do požadované konzistence.  Objem vody lze upravit v závislosti na způsobu krmení.

Býložraví savci: Smíchejte 3 polévkové lžíce na kg tělesné hmotnosti denně.  (1 polévková lžíce odpovídá přibližně 9 gramům.)

Množství jsou obecná doporučení.  Rozdělte do 4 až 6 krmných dávek, pokud to neurčí váš veterinární lékař.  Zvíře by mělo mít neustále k dispozici vodu.  Při každém krmení připravte čerstvé; po 24 hodinách zlikvidujte.  Skladujte na chladném a suchém místě.  

Složení:

Bojínkové seno, sójové slupky, sójová moučka, pšeničné klíčky, xanthanová guma, chlorid draselný, sůl, L-askorbyl-2-polyfosfát (vitamin C), sójový olej, lněné semínko, síran hořečnatý, chlorid vápenatý, papája, ananas, třtinová melasa, DL-methionin, L-glutamin, ovesné kroupy, pšeničná krupice, bentonit sodný, kvasničné kultury (dehydrované), tukový výrobek, hydrolyzované kvasnice, inulin, Směs tokoferolů (konzervační látka), cholin chlorid, doplněk vitaminu E, síran zinečnatý, proteinát zinečnatý, niacin, síran měďnatý, d-pantothenát vápenatý, doplněk vitaminu A, oxid manganatý, doplněk riboflavinu, biotin, thiamin mononitrát, proteinát mědi, seleničitan sodný, proteinát manganu, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, vitamin D3, kobaltnatý karbonát, vitamin B12, jodičnan vápenatý, extrakt z rozmarýnu.

Garantovaná analýza:

Hrubé bílkoviny (min.) 17,00 %
Hrubý tuk (min) 5,00 %
Hrubá vláknina (min) 21,00 %
Hrubá vláknina (max.) 26,00%
Vlhkost (max.) 10,00 %
Popel (max.) 10,00 %
Vápník (min) 0,60%
Vápník (max.) 0,80
Fosfor (min.) 0,40
Vitamin A (min) 10 000 IU/kg
Vitamin D3 (min) 900 IU/kg
Vitamin E (min) 190 IU/kg
Kyselina askorbová (vitamin C) (min) 1 500 mg/kg

Obsah kalorií - metabolizovatelná energie (vypočteno) 2 660 kcal/kg nebo 24 kcal/Tbsp


>