obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Podestýlka Wooden Chips
Obrázek může být ilustrační.

Podestýlka Wooden Chips


výrobce: Nature Land
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
8 l
219 Kč
skladem 

Přírodní hrudkující bezprašná podestýlka z dřevěných vláken pro kočky a drobné savce.

Tato speciálně upravená rostlinná drť na sebe díky svému složení aktivně váže pachy a uzamyká v sobě vlhkost.

Díky svému 100 % přírodnímu složení je tato podestýlka plně kompostovatelná.

Použití pro kočky: Nasypte do kočičí toalety v přiměřené výšce. Pravidelně odstraňujte hrudky a tuhý odpad. V případě potřeby stelivo vyměňte. Jedno balení vydrží jedné kočce až 6 týdnů (závisí na velikosti zvířete a toalety). Při čištění kočičí toalety doporučujeme použití ochranných rukavic z důvodu možné nákazy onemocněním toxoplasmóza, kterého jsou některé kočky přenašeči.

Použití pro drobné savce: Nasypte po celé ploše ubikace drobných zvířat do výšky 3 – 5 cm, lze použít i do toalet pro drobná zvířata (například pro králíky, fretky, potkany a křečky). Pravidelně vyměňujte celý obsah podestýlky. Doporučuje se pravidelná desinfekce chovného zařízení a vybavení.

Skladujte v suchu.

Upozornění: Při likvidaci použitého steliva vždy dodržujte lokální předpisy pro komunální odpad, kompostování a pro bio odpad.

Menší množství steliva je možné spláchnout do toalety. Pokud to lokální předpisy umožňují. Doporučujeme při použití u koček, do toalety lze postupně splachovat malé hrudky, větší množství může vést k ucpání odpadních trubek.

Pozor! Podestýlka má oboustranný obal - z jedné strany je Magic Litter a z druhé je Nature Land.


>