obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
JR Bezobilné špalíčky pro zdravé dýchací cesty
Obrázek může být ilustrační.

3.0

2   2

JR Bezobilné špalíčky pro zdravé dýchací cesty


výrobce: JR Farm
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
300 g
97 Kč
skladem 

Bezobilné krmivo s extra porcí zdraví.

Bezobilné špalíčky pro zdravé dýchací cesty s extra množstvím sena bohatého na vlákninu z naší vlastní produkce a benefitem v podobě vybraných léčivých bylin přispívají k vyvážené stravě a zdraví hlodavců a zakrslých králíků.

Složení: flóra trvalých travních porostů na alpských předpolních loukách (sestávající mimo jiné z bojínku lučního, psárky luční, ovsíku vyvýšeného, srhy laločnaté, ovsíře pýřitého, lipnice luční, jetele lučního, pryskyřníku prudkého, tomky vonné, medyňku vlnatého, trojštětu, vikve úzkolisté, tolice dětelové, pampelišky, jitrocele kopinatého, petrklíče lučního, kopretiny, sedmikrásky, bedrníku většího, svízele povázky, pastináku,  šťovíku kyselého, rozrazilu rezekvítku, rožce prameništního, jílku vytrvalého, vikve ptačí, vikve plotní, vstavače trojzubého, pryskyřníku hlíznatého, kokrhele menšího, kerblíku lesního, řebříčku) 89,6 %, květ heřmánku 3 %, máta peprná 2 %, echinacea, bezinky 2 %, šalvěj 1 %, lněné semínko, černý kmín, semeno fenyklu.

Analytické složky: hr. protein 12,7 %, hr. tuk 3,2 %, hr. vláknina 24 %, hr. popel 7,5 %, vápník 5025 mg/kg, fosfor 2470 mg/kg, sodík 1120 mg/kg.

Krmné doporučení: podávejte jako pamlsek.

Grainless Health není určeno jako náhrada veterinární léčby.

Hodnocení
30. 1. 2022
Špalíčky jsou velké, dají se lehce rozlomit a nádherně voní. Bohužel však místo toho, aby si ušák ze špalíčku pořádně ukousl a snědl ho, rozdrolí se na prach, který už nejí. Pro některé králíčky můžou mít až moc aromatickou vůni. Nedoporučuji, protože 90% z výrobku vyhodíte.
  • velice nádherně voní
  • cena
  • bezobilné
  • pro mého králíčka moc aromatické
  • drolí se na prach, který vyhodíte
24. 2. 2022
Morčecím slečnám moc chutnají. Jediná nevýhoda je, že je z toho neskutečný bordel a hlavně když to holky roztahají po celém pelíšku :-D ale fakticky jim to moc chutná.

>