Vita Special Králík
Obrázek může být ilustrační.


Vita Special Králík

výrobce: Vitakraft
junior
 88,- Kč 
146,67 Kč/kg
 
senior
97,- Kč
161,67 Kč/kg
 
adult
 90,- Kč 
150,- Kč/kg
 

Vita Special - vysoce kvalitní kompletní krmivo pro králíčky. Vysoký obsah vlákniny pomáhá zdravému zažívání a broušení předních zubů. Varianty junior - best for kids, adult - regular a senior - best age. Balení 600 g.

Vita Special - každá porce obsahuje všechny důležité vitamíny, minerály, vlákninu a bílkoviny. Tímto způsobem je zvíře chráněno před výběrem stravy, která může vést k symptomu nedostatečnosti. Krmivo je vytvořeno ve spolupráci s veterináři. Vita Special vyživuje potkany optimálně v každém stádiu života, typu zvířete a věkové skupině.

Best for kids - zvláště pro mladé králíky do 6 měsíců
Vyvážený poměr kalcia a fosforu. Obsahuje všechny další důležité přísady. Optimálně malé kousky přizpůsobené mladým zvířatům.

Mladí zakrslí králíci vyžadují denně 35-50 g Vita Special for kids v závislosti od své velikosti a aktivity.

Regular - zvláště pro králíčky od 6 měsíců do 5 let
Obohacený o vlákninu a bohatý na bílkoviny, vojtěšku a výživné pšeničné klíčky. Pro optimální mikrobiální zažívání. Nebytné mastné kyseliny podporují zdravou srst a kůži.

Dospělí zakrslí králíci vyžadují denně 70-100 g Vita Special regular v závislosti od své velikosti a aktivity.

Best age - zvláště pro králíčky starší 5 let
Vysoký podíl vitamínů podporuje ochranu buněk. Zvláště bohatý na vlákninu a mimořádný k trávení. Pro zdravý metabolismus. Nezbytné mastné kyseliny podporují zdravou srst a kůži.

Starší zakrslí králíci vyžadují denně 70-90 g Vita Special best age v závislosti od své velikosti a aktivity.


>