obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Vitality Snack with Grape wine
Obrázek může být ilustrační.

4.0

1   0

Vitality Snack with Grape wine


výrobce: Apetit
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
80 g
32 Kč
skladem 

Pochoutkové, chutné a křupavé krmivo, vyrobené pouze z přírodních surovin bez barviv, konzervačních látek a bez přídavku cukru.

Vyniká výbornou stravitelností a chutností. Vhodné pro všechny druhy hlodavců a králíky.

Kromě výlisků z vína obsahuje také podíl dalších surovin, jako jsou cukrovarské řízky, slunečnicové slupky, a pecičky z vína. Tato směs je složena z nestravitelné vláknina (lignin) a také stravitelné vlákniny (hemicelulóza a pektin). Nestravitelná vláknina má velký vliv na bezpečnost zažívání, omezuje zažívací problémy (průjem). Stravitelná vláknina pak způsobuje vysokou fibrolytickou aktivitu ve slepém střevě, omezuje střevní zácpu. Hroznová semínka mají vysoký obsah proanthocyanidinů, ty jsou silnými antioxidanty, které ničí volné radikály a brání oxidaci lipidů. Antioxidační účinky jsou 20x vyšší než vitamín C a 50x než vitamín E.

Krmný návod: přidávejte jako přídavek ke krmivu pro zpestření krmné dávky (pochoutka za odměnu), dávkování maximálně do 25 % krmiva, zajistěte zvířeti dostatek pitné vody.

Složení: kukuřice, výlisky dřeně hroznového vína sušené, cukrovarské řízky sušené, slupky ze semen slunečnice, jádra z hroznového vína extrahovaná (moučka), výlisky z dřeně jablek sušené., uhličitan vápenatý (krmný vápenec), chlorid sodný (krmná sůl do 0,25 %).


>