obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Naturaliss Rabbit Adult
Obrázek může být ilustrační.

Naturaliss Rabbit Adult


výrobce: Cunipic
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1,81 kg
258 Kč
skladem 

Kompletní krmivo pro dospělé králíky (od 6 měsíců věku), které blízce napodobuje přirozenou stravu volně žijících králíků.

Přírodní směs bez obilovin (grain free) s vysokým podílem vlákniny, obsahující seno s více než 40 druhy rostlin, za studena lisované pelety, byliny a plané rostliny.

Tato chutná směs obsahující traviny, listy a květy planých rostlin a zdraví prospěšné byliny poskytne Vašemu králíkovi nutričně kompletní, vyváženou výživu plnou chutí a vůní. Chutě a vůně se navíc v průběhu roku mění (díky průběžné sklizni surovin), což má pozitivní vliv na fyzický i mentální stav zvířete, které tak zůstává v kontaktu s přirozenými ročními cykly.

Krmivo je z 30 % tvořeno čerstvým senem z pyrenejských horských luk, kde se hospodaří bez použití pesticidů a dalších umělých zásahů. Šedesát procent tvoří pelety, které jsou lisované zastudena, aby nedošlo ke znehodnocení surovin (denaturaci bílkovin a snížení obsahu vitamínů a minerálů vlivem vyšších teplot). Zbylých deset procent tvoří listy a květy divokých rostlin, jež krmivu dodávají přitažlivou vůni a chuť a mají řadu blahodárných účinků.

Složení: seno z bojínku, přirozeně sušená tráva, vojtěšková moučka, rostlinná vláknina, sušená mrkev, kopřiva dvoudomá, bříza, třapatka (Echinacea), sójový olej, směs vitamínů, chlorid sodný, uhličitan vápenatý.

Analytické složky: hrubý protein 13 %, hrubá vláknina 27 %, hrubé oleje a tuky 2 %, vlhkost 10 %.


>