obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Dog Adult Small & Medium Lamb
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Dog Adult Small & Medium Lamb


výrobce: Iams
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Pro dospělé psy malých a středních plemen.

100 % kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše nová a vylepšená receptura pro dospělé psy s jehněčím masem je založena na kvalitních živočišných bílkovinách, které byly pečlivě vybrány, aby podporovaly sedm znaků zdravé vitality psa. Aby byl váš pes zdravý, aktivní a plný energie, obsahují naše lahodné receptury až 80 % živočišných bílkovin (z celkového obsahu bílkovin).

Díky křupavým granulím a optimální hladině minerálů pečují naše krmiva o zdraví psích zubů a omezují vznik zubního kamene. Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin můžete obdivovat zdravou kůži a lesklou srst svého zvířete. Díky nezbytným minerálům, vitamínu D a prvotřídním bílkovinám pro pevné kosti a silné svaly může váš pes běhat a řádit a vy se radovat spolu s ním. Naše receptura také obsahuje kombinaci antioxidantů s vitamínem E, která posiluje imunitu. Trávicí soustavu podporujeme optimální směsí vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Naše krmiva navíc obsahují základní živiny pro zdravé srdce, jako je taurin, aby vám váš miláček nikdy nepřestal projevovat lásku. Aby byly naše receptury chutnější, přidali jsme do nich čerstvé kuřecí maso. Díky optimálnímu množství bílkovin podle potřeb psa jsou naše krmiva také lépe stravitelná.

Složení: sušené kuřecí a krůtí 30 % (včetně kuřecí 18 %), kukuřice, kukuřičná krupice, ječmen, živočišný tuk, jehněčí (4,1 %), čirok, sušená řepná dužina (2,9 %), kuřecí šťáva, minerální látky (včetně hexametafosforečnan sodný (0,38 %), fruktooligosacharidy (0,21 %), sušené pivovarské kvasnice.

Analytické složky: protein 26 %, obsah tuku 15 %, omega-6 mastné kyseliny 2,5 %, omega-3 mastné kyseliny: 0,2 %, hrubý popel 6,7 %, hrubá vláknina 2,1 %, vápník 1,5 %, fosfor 1,2 %.


>