obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Dog Adult Weight Control Chicken
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Dog Adult Weight Control Chicken


výrobce: Iams
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

S nízkým obsahem tuku pro dospělé psy a psí seniory všech plemen.

100 % kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše nová a vylepšená receptura s čerstvým kuřecím masem je založena na pečlivě vybraných, kvalitních živočišných bílkovinách, které podporují sedm znaků zdravé vitality psa. Aby byl váš pes zdravý, aktivní a plný energie, obsahují naše lahodné receptury až 69 % živočišných bílkovin (z celkového obsahu bílkovin). Naše receptura s nízkým obsahem tuku a pro kastrovaná zvířata skvěle pomáhá regulovat hmotnost psa.

Oproti krmivu IAMS pro dospělé psy s čerstvým kuřecím masem obsahuje tato receptura o 30 % méně tuku než naše běžná receptura pro dospělé psy, takže přispívá k udržení zdravé tělesné hmotnosti.

Křupavé granule a optimální hladina minerálů pečuje o zdraví psích zubů a snižuje vznik zubního kamene. Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin můžete obdivovat zdravou kůži a lesklou srst svého zvířete. Díky nezbytným minerálům, vitamínu D a prvotřídním bílkovinám pro pevné kosti a silné svaly může váš pes běhat a řádit a vy se radovat spolu s ním. Naše receptura také obsahuje kombinaci antioxidantů s vitamíny C a E, které posilují imunitu. Trávicí soustavu podporujeme optimální směsí vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Naše krmiva navíc obsahují základní živiny pro zdravé srdce, jako je taurin, aby vám váš miláček nikdy nepřestal projevovat lásku. Aby byly naše receptury chutnější, přidali jsme do nich čerstvé kuřecí maso. Díky optimálnímu množství bílkovin podle potřeb psa jsou naše krmiva také lépe stravitelná.

Složení: kukuřice, sušené kuřecí a krůtí 19 % (včetně kuřecí 11 %),  kukuřičná krupice, ječmen, čirok, čerstvé kuřecí (4,1 %), živočišný tuk, sušená řepná dužina (3,8 %), kuřecí šťáva, minerální látky (včetně hexametafosforečnan sodný (0,38 %), fruktooligosacharidy (0,21 %), rybí tuk, sušené pivovarské kvasnice.

Analytické složky: protein 20 %, obsah tuku 10 %, omega-6 mastné kyseliny 2,1 %, omega-3 mastné kyseliny 0,21 %, hrubý popel 6 %, hrubá vláknina 2,5 %, vápník 1,2 %, fosfor 0,9 %.


>