obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Dog Puppy Small & Medium Chicken
Obrázek může být ilustrační.

Dog Puppy Small & Medium Chicken


výrobce: Iams
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
3 kg
291 Kč
zpravidla do týdne 
12 kg
841 Kč
zpravidla do 4 dní 

Pro štěňata malých a středních plemen.

100 % kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu štěněti svědčit. Naše nová a vylepšená receptura pro štěňata s čerstvým kuřecím masem je založena na kvalitních živočišných bílkovinách, které byly pečlivě vybrány, aby podporovaly sedm znaků zdravé vitality štěněte. Aby byla štěňata zdravá, aktivní a plná energie, obsahují naše lahodné receptury až 85 % živočišných bílkovin z kuřecího masa (z celkového obsahu bílkovin).

Krmivo pro štěňata obsahuje prvotřídní živočišné bílkoviny, nezbytné minerály a vitamín D pro pevné kosti, silné svaly a zdravý růst štěněte. A až ho uslyšíte chroupat naše granule s vyváženým obsahem minerálů v každém soustu, můžete si být jisti, že bude mít silné a zdravé zuby. Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin v našich recepturách můžete obdivovat zdravou kůži a lesklou srst svého zvířete. Trávicí soustavu podporujeme optimální směsí vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Připravte se, že bude radostně běhat a dovádět. To díky kombinaci antioxidantů s vitamíny C a E pro podporu imunitního systému a taurinu a kyselině DHA pro zdravý zrak a vývoj mozku. Aby byly receptury pro štěňata chutnější, přidali jsme do nich čerstvé kuřecí maso. Díky optimálnímu množství bílkovin podle potřeb psa mají také lepší stravitelnost.

Složení: sušené kuřecí a krůtí 32 % (včetně kuřecí 19 %), kukuřice, kukuřičná krupice, živočišný tuk, čerstvé kuřecí (5 %), rýže, sušená řepná dužina (3,3 %), kuřecí šťáva, minerální látky, rybí tuk, sušená celá vejce, fruktooligosacharidy (0,21 %), sušené pivovarské kvasnice.

Analytické složky: protein 28 %, obsah tuku 17 %, omega-6 mastné kyseliny 2,9 %, omega-3 mastné kyseliny 0,68 %, hrubý popel 6,4 %, hrubá vláknina 1,9 %, vápník 1,3 %, fosfor 1 %, DHA 0,17 %.


>