obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Dog Senior Large Chicken
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Dog Senior Large Chicken


výrobce: Iams
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Pro psí seniory velkých plemen.

100 % kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše nová a vylepšená receptura pro psí seniory s čerstvým kuřecím masem je založena na pečlivě vybraných, kvalitních živočišných bílkovinách, které podporují sedm znaků zdravé vitality psa. Aby byl váš pes zdravý, aktivní a plný energie, obsahují naše lahodné receptury až 78 % živočišných bílkovin (z celkového obsahu bílkovin). Umožněte svému mazlíčkovi užívat si každý den naplno!

Trávicí soustavu podporujeme optimální směsí vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Víme, že psí senioři již nemusí být tak aktivní jako dříve, a proto se snažíme pečovat o jejich pohyblivost pomocí kvalitních bílkovin, nezbytných minerálů a vitamínu D, které napomáhají zdravým kloubům a pevným kostem. Křupavé granule a optimální hladina minerálů pečují o zdraví psích zubů a omezují vznik zubního kamene. Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin můžete obdivovat zdravou kůži a lesklou srst svého zvířete. Naše receptura také obsahuje kombinaci antioxidantů s vitamínem E, která posiluje imunitu. Naše krmiva navíc obsahují základní živiny pro zdravé srdce, jako je taurin, aby vám váš miláček nikdy nepřestal projevovat lásku. Aby byly naše receptury chutnější, přidali jsme do nich čerstvé kuřecí maso. Díky optimálnímu množství bílkovin podle potřeb psa mají také lepší stravitelnost.

Složení: sušené kuřecí a krůtí 27 % (včetně kuřecí 16 %), kukuřice, kukuřičná krupice, ječmen, čerstvé kuřecí (4,7 %), čirok, živočišný tuk, sušená řepná dužina (2,6 %), kuřecí šťáva, minerální látky (včetně hexametafosforečnan sodný (0,38 %), fruktooligosacharidy (0,21 %), sušené pivovarské kvasnice, glukosamin (z živočišné tkáně) (0,04 %).

Analytické složky: protein 25 %, obsah tuku 10 %, omega-6 mastné kyseliny 2,1 %, omega-3 mastné kyseliny 0,15 %, hrubý popel 6,3 %, hrubá vláknina 2 %, vápník 1,4 %, fosfor 1,1 %.


>