obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Dog Senior Small & Medium Chicken
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Dog Senior Small & Medium Chicken


výrobce: Iams
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Pro psí seniory malých a středních plemen.

100 % kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše nová a vylepšená receptura pro psí seniory s čerstvým kuřecím masem je založena na pečlivě vybraných, kvalitních živočišných bílkovinách, které podporují sedm znaků zdravé vitality psa. Aby byl váš pes zdravý, aktivní a plný energie, obsahují naše lahodné receptury až 82 % živočišných bílkovin (z celkového obsahu bílkovin).

Trávicí soustavu podporujeme optimální směsí vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Víme, že psí senioři již nemusí být tak aktivní jako dříve, a proto se snažíme pečovat o jejich pohyblivost pomocí kvalitních bílkovin, nezbytných minerálů a vitamínu D, které napomáhají zdravým kloubům a pevným kostem. Křupavé granule a optimální hladina minerálů pečují o zdraví psích zubů a omezují vznik zubního kamene. Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin můžete obdivovat zdravou kůži a lesklou srst svého zvířete. Naše receptura také obsahuje kombinaci antioxidantů s vitamínem E, která posiluje imunitu. Naše krmiva navíc obsahují základní živiny pro zdravé srdce, jako je taurin, aby vám váš miláček nikdy nepřestal projevovat lásku. Aby byly naše receptury chutnější, přidali jsme do nich čerstvé kuřecí maso. Díky optimálnímu množství bílkovin dle potřeb psa mají naše krmiva také lepší stravitelnost.

Složení: sušené kuřecí a krůtí 30 % (včetně kuřecí 18 %), kukuřice, kukuřičná krupice, ječmen, živočišný tuk, čerstvé kuřecí (4,7 %), čirok, sušená řepná dužina (2,7 %), kuřecí šťáva, minerální látky (včetně hexametafosforečnan sodný (0,38 %), fruktooligosacharidy (0,21 %), sušené pivovarské kvasnice, glukosamin (z živočišné tkáně) (0,04 %).

Analytické složky: protein 27 %, obsah tuku 12 %, omega-6 mastné kyseliny 2,4 %, omega-3 mastné kyseliny 0,17 %, hrubý popel 6,6 %, hrubá vláknina 2 %, vápník 1,5 %, fosfor 1,2 %.


>