obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Botanica Original
Obrázek může být ilustrační.

4.5

4   4

Botanica Original


výrobce: Apetit
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
70 g
45 Kč
skladem 

Zdravé zelené krmivo pro hlodavce.

Přináší do krmiv šetrně pěstované, sušené a zpracované tzv. zelené superpotraviny. Zelené rostliny, ze kterých se krmivo skládá, obsahují množství vitamínů, minerálních látek, antioxidantů a dalších prospěšných látek, kterých se v běžné stravě často nedostává. Dopřejte svému miláčkovi stejně zdravou stravu, kterou v rámci moderních trendů dopřáváme i sami sobě.

Šetrně sušené zelené, velmi mladé rostlinky pšenice, ovsa, petržele a vojtěšky jsou plné přirozených vitaminů, minerálů, aminokyselin a dalších aktivních látek. Mladé zelené rostlinky nejsou rozšířenou součástí krmiv, jejich přínos je podobný jako u zeleného ječmene nebo listové zeleniny. V přirozené formě obsahují kvalitní vlákninu a řadu vitaminů a minerálů, z nichž některé fungují i jako přírodní antioxidanty.

Zelený oves: Mladé rostlinky ovsa jsou zdrojem vlákniny a jsou bohaté na bílkoviny. Především vysoký podíl provitamínu A a stopových prvků jako bor a jód v ovsu obsažených jsou pro zvířata důležité. Obsahuje mnoho esenciálních kyselin, má uklidňující účinky na zvířata. Vysoký podíl vlákniny zajišťuje optimální trávení a pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav.

Zelená pšenice: Mladá pšenice obsahuje antioxidanty v podobě betakarotenu, vitamínů skupiny B, chlorofylu, enzymů, minerálních látek, stopových prvků i aminokyselin. Zelená pšenice obsahuje více betakarotenu než rajčata nebo mrkev. Chlorofyl se podílí na zvýšení hladiny hemoglobinu, který přispívá k lepšímu přenosu kyslíku, což zvyšuje výdrž a odolnost organismu. Čistí trávící trakt a detoxikuje organismus.

Naťová petržel: Petrželová nať obsahuje vitamín C, který je extrémně důležitý pro zdravou funkci imunitního systému, zdravou kůži a klouby. Velké množstvi flavonoidů obsažené v naťové petželi dovoluje tělu lépe se detoxikovat a efektivněji se hojit. Petržel je fantastický zdroj kyseliny listové. Naťová petržel je velmi důležitá pro dobrý stav zraku, sliznic, pokožky, srsti, kostí a krve.

Zelená vojtěška: Má vyjímečnou výživovou hodnotu. Je vynikajícím přírodním zdrojem řady důležitých živin, vitamínů a minerálů, zejména železa, draslíku, hořčíku, manganu,. vitamínu A, C, E, D, vit. řady B a vysoce kvalitní vlákniny stejně jako prospěšných bílkovin. Díky tomuto složení působí příznivě na celý organismus, podporuje růst a udržení svalové hmoty. Vysoký obsah vitamínu D přispíva k využití vápníku z potravy a přispívá tak ke zdraví kostí a zubů.

Hodnocení
25. 1. 2021
toto taky u morčáků slaví velký úspěch - dostávají jen občas jako pamlsek. zatím velký spokojenost
30. 1. 2022
Kupuji pravidelně, chutná morčátkům i králíčkovi.
  • velice chutné
  • klásky jsou bez obilných zrníček
  • praktické balení
Dita M.
24. 1. 2023
Jedna z mála věcí, kterou morče jedlo i při nechutenství. Hezké zelené klásky.
  • Malé balení/cena
Lucie V.
6. 6. 2024
Je tam spousta nařezaných tlustších stonků, čekala jsem více klasů, ale křečci si s tím poradili...

>