obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Horské seno s mrkví
Obrázek může být ilustrační.

Horské seno s mrkví


výrobce: Gimborn
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1 kg
131 Kč
skladem 

Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce.

 Horské seno s mrkví Gimbi je 100 % přírodní krmivo nejvyšší kvality bohaté na různé byliny. Sklízí se s velkou péčí na zelených horských loukách německé oblasti Schwarzwald, poté se třídí, několikrát zbavuje prachu a nakonec balí do prodyšných papírových pytlů.

Po šetrné sklizni se naše seno suší teplým vzduchem bez jakéhokoli nepříznivého dopadu na životní prostředí, aby se zachovaly obsažené živiny a vitamíny; tím se zajišťuje jeho velmi vysoká kvalita.

Jeho přirozenou vlastností je nízký obsah proteinů a vysoký obsah vlákniny. Působí preventivně proti vzniku obezity a vysoký obsah vlákniny podporuje správnou funkci zažívacího traktu, proto je ideální potravou. Jeho chuť ještě zlepšuje mrkev s přirozeným obsahem provitaminu A.

Toto seno je také vhodné pro zvířata trpící nechutenstvím nebo v rekonvalescenci. Má jemnou vůni a zvířata jej přijímají mimořádně dobře. Seno pomáhá při přirozeném obrušování zubů, podporuje žvýkání a trávení spolykaných chlupů, zvyšuje rozmanitost a pestrost denní stravy.

Složení: horské seno 90 %, sušená mrkev 10 %.

Analytické složky: protein 9,4 %, hrubá vláknina 26,3 %.


>