obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
KIKI Nutri Rod
Obrázek může být ilustrační.

4.0

2   2

KIKI Nutri Rod


výrobce: GZM
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1 kg
142 Kč
skladem  142 Kč/kg

KIKI Excellent NUTRI ROD pellets – kompletní prémiové krmivo (pelety/granule) pro zakrslé králíky

 

Správná a kompletní dieta zakrslých králíčků musí být bohatá na vlákninu, zeleninu, ovoce a některé obilniny. Zvláštnímu zažívacímu traktu králíků napomáhá zvýšený přísun vlákniny, který ulehčuje „pasivní průchod“ potravy střevem. Potrava se pohybuje potlačováním předešlé požité potravy, protože trávicí soustava králíka nemá svaly, které by vyvolaly podnět ke strávení krmiva. Zároveň je nezbytné, aby bylo krmivo lákavé, a tak podněcovalo k pojídání malého množství častěji. Cukry a škroby musí být obsaženy v omezeném množství, protože za několik dní ve střevech nepřiměřeně kvasí. Ingredience NUTRI ROD byly vybrány tak, aby zaručily vysoký přísun vlákniny a zároveň byly vyvážené obsahem zeleniny a ovoce. Pelety byly obohaceny o nezbytné vitamíny a minerály pro zdravý vývin a podporu zdraví a vitality. Králíci, kteří jsou krmeni krmivem NUTRI ROD, jsou zdraví a mají krásnou lesklou srst.

Návod na použití:
Podáváme dle libosti, nikdy nesmí chybět čerstvá a čistá voda.

Složení:
Toto kompletní prémiové krmivo pro zakrslé králíčky je zpracováno ze sena, vojtěšky, jetele, pampelišky, jitrocele, mrkve, hrušky, jablka, šalvěje, máty a kůry stromů (jilm, vrba, jabloň, hrušeň), která je bohatá na minerály a stopové prvky. Nejedna se o bezobilné krmivo.

Deklarované jakostní znaky:
15% bílkovin, 3,5% tuku, 21% vlákniny, 5,6% popele, 1% vápníku, 0,65% fosforu, měď II sulfát 25mg/kg, vitamín A 10 000 I.E./kg, vitamín D3 2 000 I.E./kg, vitamín E 35mg/kg

 

 

Hodnocení
30. 1. 2022
Oblíbené granulky mého králíčka. Dostává je občas jako pamlsek k bezobilným granulím.
  • chutnají
  • obilné
  • velmi malé peletky
Ondřej V.
6. 6. 2023
chutnají mu a zřejmě dobrý poměr ceny a kvality

>