obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Odor Solution Laundry Odor Eliminator
Obrázek může být ilustrační.

Odor Solution Laundry Odor Eliminator


výrobce: Vet Planet
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
950 ml
612 Kč
zpravidla do 4 dní 

Přídavek do praní k eliminici zápachů organickécho původu.

Netoxický, nedráždivý, nehořlavý, nekarcinogenní, biodegradovatelný.

Návod k použití: Odstraňte uzávěr z menší části lahve. Množství roztoku odměřte zmačknutím větší čísti lahve. Množství roztoku k přidání do praní je v tabulce níže. Přidávejte do předpírky, namáčení nebo přímo do praní spolu s pracím prostředkem.
Pro mírný zápach – 1 oz (7,5 ml)
Pro střední zápach – 1 oz (15 ml)
Pro silný zápach – 1 oz (30 ml)

Silně zapáchající předměty je možné před praním namořit v přípravku. Přidejte 15 ml produktu do mísy s vodou a namočte před praním. Při praní takto předem ošetřených věcí pokračujte podle návodu výše.

Produkt je přídavkem do praní, ne pracím prostředkem. Pro optimální účinnost používejte při každém praní ručníků, dek, oblečení apod., které potřebují zbavit zápachu. Produkt výborně odstraňuje zápachy způsobené močí, výkaly, zvratky a další zápachy organického původu. Bezpečný při použití s detergenty, změkčovadly a ostatními pracími prostředky.

Bezpečnost produktu: Všechny produkty Odor Solution jsou bezpečné při použití na jakémkoliv povrchu. Vždy postupujte podle pokynů na etiketě. Ověřte si vždy odolnost barev. V případě citlivosti na aromatické látky je třeba zvýšené opatrnosti. Při rozprašování se doporučuje použití ochranného oděvu, aby se zabránilo vdechování a kontaktu s pokožkou. Obsahuje vodu, směs esenciálních olejů a konzervanty. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze k zevnímu užití. Účinnost se snižuje při současném použití roztoků chloru.


>