obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Acana Dog Puppy Large Breed Heritage
Obrázek může být ilustrační.

Acana Dog Puppy Large Breed Heritage


výrobce: Champion Petfoods
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
11,4 kg
1457 Kč
zpravidla do 4 dní 
17 kg
1890 Kč
zpravidla do 4 dní 

Kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou, které je určeno pro štěňata a mladé psy velkých plemen.

Šteňata velkých plemen vyžadují specificky vyváženou stravu s vysokým obsahem proteinů podporujících svalstvo a s nízkým obsahem sacharidů. Tento faktor pomáhá regulovat hmotnost a přispívá k optimálnímu vývoji kostry.

Proto je každá granule doslova nabita proteiny z prvotřídních masových surovin (55 %) zahrnujících volně chovaná kuřata, vejce z prérijních farem a lososy ze studených vod Tichého oceánu u kanadského Vancouver Island. Tyto suroviny se denně dodávají čerstvé - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Krmivo Acana obsahuje více proteinů a méně sacharidů. Dále neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, jež často způsobují poruchy zažívání a vyznačuje se celými 20 % zdravými druhy ovoce a zeleniny a řezaným ovsem z Alberty – sacharidy s nízkým glykemickým indexem, které zabraňují nevhodnému nárůstu váhy štěňat.

Čerstvý losos je vynikajícím zdrojem Omega-3 (EPA, DHA). Tyto nenasycené mastné kyseliny zvyšují imunitu a zlepšují srst. Organické chaluhy a prérijní byliny, včetně listů maliníku a mléče bylinného, jsou přírodním zdrojem antioxidantů a fytoživin vyživujících celé tělo. Vápník, fosfor a glukosamin pocházejí z přírodního zdroje a vyvažují stravu velkých plemen.

Složení: dehydrované kuřecí maso 40 %, oves, čerstvé kuřecí maso, hrách, čerstvé maso z lososa, hnědá rýže, kuřecí tuk (přírodně konzervován směsí tokoferolů a rozmarýnu), kuřecí játra, čerstvá celá vejce, vojtěška setá, lososí olej, tykev, kuřecí chrupavky (přírodní zdroj glukosaminu), červená jablka, mrkev, mladé lístky tuřínu, brusinky, bobule oskeruše, ekologicky pěstované mořské rostliny (chaluha, řasa měchýřnatá, mořská řasa dulse), kořen lopuchu, kořen ibišku, bobule jalovce obecného, pískavice řecké seno, fenykl sladký, kořen anděliky lékařské, rakytník úzkolistý, kořen čekanky, kopřiva dvoudomá, listy maliníku obecného, ostropestřec mariánský, lístky máty peprné, květy měsíčku lékařského, květy heřmánku lékařského, enterococcus faecium, lactobacillus acidophilus + vitamíny a minerály.

Analytické složky: bílkoviny 33 %, tuk 15 %, vlhkost 10 %, popeloviny 7 %, vláknina 3,5 %, vápník 1,2 %, fosfor 1,1 %, omega-6 2,5 %, omega-3 0,4 %, glukosamin 800 mg / kg, chondroitin 500 mg / kg.


>