obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
VetLine Rabbit Respiratory
Obrázek může být ilustrační.

VetLine Rabbit Respiratory


výrobce: Cunipic
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1,4 kg
323 Kč
zpravidla do 4 dní 

Kompletní vyvážené krmivo obsahující divoké luční seno a léčivé rostliny, které pomáhají zlepšit funkce dýchacího systému a patologické procesy související s hypoxií u zajícovitých.

Obsažené léčivé byliny mají příznivý vliv na snížení příznaků kašle, zánětů a infekcí dýchacího traktu, zápalu plic, bronchitidy, alergií či astmatu. Receptura Respiratory nemá žádné vedlejší účinky a může být používána dlouhodobě.

Indikace: jako prevence je doporučováno podávat tuto recepturu venku žijícím zvířatům, a to po celé zimní období, kašel a kýchání, záněty a infekce dýchacích cest, zápal plic, alergie a astmata, rozedma a nevzdušnost plic, nespecifické dýchací potíže (selhání).

Kontraindikace: vzhledem k absenci vedlejších účinků je používání této receptury vhodné bez omezení, s výjimkou období březosti.

Složení: luční seno, slunečnicová moučka, pšeničná moučka, divizna velkokvětá (Verbascum densiflorum), sléz maurský (Malva mauritiana), proskurník lékařský (Althaea officinalis), podběl lékařský (Tussilago farfara), jablečník obecný (Marrubium vulgare), petržel (Petroselinum crispum), yzop lékařský (Hyssopus officinalis), ječmen, vojtěška (alfalfa), přírodní prebiotika a probiotika, jablko (Malus fructus).

Doplňkové látky na 1 kg: vitamín A 10.000 m.j., vitamín D3 1.000 m.j, vitamín E 35mg. Omega 3 a omega 6 mastné kyseliny.

Analytické složky: hrubý protein 12,8 %, hrubé oleje a tuky 2,6 %, hrubý popel 3,7 %, hrubá vláknina 16,3 %, vlhkost 11,54 %.


>