obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Nutrimix DH
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Nutrimix DH


výrobce: Biofaktory
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Vitaminominerální doplněk pro drobné hlodavce. - Doplňkové krmivo pro drobné hlodavce se zchutňovadlem a přírodním antioxidantem.

Složení:
Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K3, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Niacinamid, Biotin, Kyselina listová, Pantothenan vápenatý, Inositol, Cholinchlorid, Beta karoten, Vápník, Fosfor, Sodík, Hořčík, Železo, Zinek, Mangan, Měď, Kobalt, Jod, Selen, L-lysin, DL-methionin, L-threonin, Enterococcus faecium.

Krmný návod: NutriMix DH je určen k dennímu doplnění nutričně významných látek (vitaminů, mikro a makroprvků, aminokyselin a dalších biologicky aktivních látek) do krmiva hlodavců. Přípravek obsahuje probiotikum pro podporu trávicího aparátu. NutriMix DH se podává denně, řádně zamíchaný do navlhčeného krmiva (směsi zrnin, míchanice) nebo samostatně na zeleninu a ovoce. Je nutné zabezpečit zvířatům přístup k pitné vodě. Přípravek doporučujeme podávat zejména v době rozmnožování, březím a laktujícím samicím, mladým zvířatům v době růstu i stárnoucím zvířatům (zvýšená dávka).

Balení: 70 g (cca 70 tbl.), 180 g (cca 180 tbl.), 500 g (cca 500 tbl.) - plastové obaly.


>