Laparen
Obrázek může být ilustrační.


Laparen

výrobce: Laparen.cz
400 ml
129,- Kč
 

Lapač vzdušných nečistot - český výrobek, který se uplatní všude, kde potřebujete odstranit nepříjemný pach a škodliviny z vašeho prostředí. Přípravek LAPAREN je originální český vynález, který se týká využití patentovaných organických sloučenin pro použití jako vysoce účinného lapače vzdušných nečistot.

  • Přípravek LAPAREN účinně odstraňuje z prostředí zápach z cigaret, zvířecí pachy, zápach v ledničkách a jiné pachy biologického původu
  • Odstraňuje stopy chemického znečištění pocházející z nového nábytku, podlahových krytin a plastů
  • Účinky LAPARENU oceňují zejména alergici a astmatici, u kterých dochází po dvou dnech k úlevě vedoucí až k vymizení zdravotních problémů
  • Obsah jednoho balení vystačí na vyčištění prostoru do 100 metrů krychlových. Doba účinností je 1 až dva měsíce a je závislá na míře znečištění prostředí.
  • LAPAREN je zdravotně a ekologicky zcela nezávadný a lze ho po použití likvidovat spolu s ostatním domácím odpadem. Výrobek je nehořlavý.

Podstatou přípravku LAPAREN je aplikace organického sorbentu zakotveného na porézním anorganickém nosiči mající schopnost na sebe fyzikálně vázat vzdušné nečistoty a pachy chemického i biologického původu. Přípravek LAPAREN je prášek, který se nanese v tenké vrstvě např. na talířek a umístí se v prostoru, který má být zbaven nepříjemného zápachu.

Více informací na stránkách Laparen.cz

Množství: 400ml, prášek

 


>