obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Vital Snack Herbality
Obrázek může být ilustrační.

4.0

3   2

Vital Snack Herbality


výrobce: Nutrin
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
100 g
24 Kč
skladem 

Krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky s vitamínem C, bylinami, řasami, a zvýšeným obsahem vitamínů.

Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky, obohacené o rostlinné suroviny a extra vitamin C, je zaměřené na celkové posílení organismu. Každá granule obsahuje směs mnoha druhů bylin, spirulinu, chlorellu a chaluhy. Svým aroma a chutí, dělají krmivo vysoce atraktivním a díky obsahu kvalitních živin a biologicky aktivních látek, mají zároveň pozitivní vliv na organismus.

Krmte dle potřeby. Doporučená denní dávka 10 - 20% celkového příjmu potravy. Zajistěte neomezený přístup k čerstvé vodě a senu. Zbytky krmiv odstraňujte

Podporují obranyschopnost, správné funkce zažívacího ústrojí, optimalizují činnost jater a ledvin, napomáhají regeneraci, stimulují metabolismus, podílí se na detoxikačních procesech organismu nebo jsou zdrojem energie.

Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu (z toho byliny min 6%), minerální látky, řasy (min 2%), kvasnice, oleje a tuky, bílkovinné extrakty rostlinného původu.

Analytické složky: hrubý protein 14%, hrubá vláknina 13%, hrubé oleje a tuky 3%, obsah anorganických látek 7%.

Hodnocení
13. 7. 2021
Ocenila bych menší kousky v balíčku
24. 2. 2022
Překvápko v šuplících v podobě těchto "kytiček" morčecích slečnám rozhodně chutná. Ihned po naplnění se na to vrhají s chutí.
  • tvar - vejde se do šuplíčků a i se dobře drží v ruce při odměně za něco
  • chutná

>