obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Nature Rabbit
Obrázek může být ilustrační.

4.5

4   3

Nature Rabbit


výrobce: Beaphar
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1,25 kg
149 Kč
skladem  119,20 Kč/kg

Beaphar Nature Super Premium Food - Nature Rabbit Complete feed for rabbits - je zdravé a chutné prémiové krmivo pro dospělé králíky, které obsahuje až 30 různých bylin a trav.

Nový tvar pelet! Složení zůstává stejné.

Krmivo je 100% bezobilné a obsahuje vysoké procento vlákniny, aby se podobalo přirozené stravě králíků v přírodě a podporovalo zdraví a zdravé zažívání. Beaphar Nature Rabbit jsou pelety „vše v jednom“, které zajišťují, že králík získá kompletní a vyváženou výživu, aniž by si v potravě vybíral a nechával zbytky. Unikátní srdíčkový tvar pelet s hrubou vlákninou zajišťuje přírodní a správné obrušování zubů pro zlepšení dentální funkce u všech králíků. Pelety jsou čistě přírodní a neobsahují umělá barviva, zchutňovadla ani konzervanty. Toto přírodní krmivo je speciálně navrženo tak, aby pokrylo výživové nároky dospělých králíků. Pro králíky od 10 měsíců věku.

Krmivo je založeno na kanadském senu Timothy (bojínek luční), které je bohaté na vlákninu a zároveň dodává nižší podíl vápníku a proteinu

Vláknina: 25%, bez použití konzervantů a barviv.

Proč je krmivo Beaphar Nature pro vaše zvířátko nejlepší?

  • je 100% bezobilné, abyste si mohli být jistí, že vaše zvířátko přijme správné množství vlákniny a škrobu a jeho zažívání tak bude fungovat optimálně
  • jeho hlavní složkou je kanadské bojínkové seno. Bojínek má vysoký podíl vlákniny, který stimuluje zažívání. Přirozená rovnováha vápníku a fosforu pak přispívá ke zdraví močového měchýře.
  • obsahuje 30 různých bylin a trav z chemicky neošetřených luk. Tyto byliny a trávy byly sušeny na sluníčku, dodávají zvířátku všechny potřebné živiny a díky jejich skvělé chuti si vaše zvířátko krmivo Beaphar Nature zamiluje.
  • obsahuje inulin, což je přírodní prebiotikum, které pomáhá optimalizovat zažívání, napomáhá růstu správných bakterií ve střevě a podporuje zdravý imunitní systém
  • yucca schidigera, která je v krmivu obsažená, omezuje zápach výkalů
  • jablko, čekanka a oregano činí z toho krmiva neodolatelnou pochoutku
  • mají unikátní srdíčkový tvar, protože právě tento tvar pelet s hrubou vlákninou zajišťuje přirozené a správné obrušování zubů pro zlepšení dentální funkce u všech zvířátek. Díky tomu, že každá peleta obsahuje stejný poměr živin, nemůže si zvířátko z krmiva vybírat, co mu chutná a co ne, a tak mu zajistíte kompletní a vyváženou výživu. Pelety jsou čistě přírodní a neobsahují umělá barviva, zchutňovadla ani konzervanty.

Složení:
Vedlejší produkty rostilnného původu (seno z bojínku lučního 65%, bylinné seno 10%, kořen čekanky 5%, inulin 0,2%, Yucca Schidigera 0,05%, extrakt ze semen hroznového vína 0,01%), semena, ovoce (jablka 5%), bílkovinné extrakty ze zeleniny, minerální látky, řasy (Spirulina 0,01%). Oregano 120 g.

Doplňkové látky:
Vit. A 12000 UI, Vit. D3 1000 UI, Vit. E 130 UI, Vit. C 350 mg, Vit. K3 8,9 mg, Vit. B1 20 mg, Vit. B2 26 mg, Vit. B6 23 mg, Vit. B12 77 ug, Niacin 130 mg, kyselina pantotenová 50 mg, Biotin 660 ug, kyselina listová 3,5 mg, Cholin 1300 mg, jód 1,53 mg, měď 12 mg, mangan 30 mg, zinek 60 mg, selen 0,06 mg.

 

 

Hodnocení
Lucie L.
17. 3. 2021
chutne a velice zdrave granulky
Chris
29. 8. 2022
Chutnají tedy trochu méně, než takové od VL, od kterých jsme přecházeli, ale jsou zas o něco lepší. Podáváme tedy převážně už jen tyto.
  • Jsou tvrdší, tak chvíli králíkovi trvá, než se jimi prokouše a tím si "obrousí" zuby.
jana K.
8. 3. 2023
chutna a zdrava vecere http://www.zakrslykralicek.cz/granule co zmenili tvar (mensi kompaktni valecky), tak mi do nich neklobne
  • novej tvar neji, puvodni mel rad

>