obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Nature Guinea Pig
Obrázek může být ilustrační.

4.5

4   2

Nature Guinea Pig


výrobce: Beaphar
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1,25 kg
159 Kč
skladem  127,20 Kč/kg
5 kg
559 Kč
na dotaz  111,80 Kč/kg

Beaphar Nature Super Premium Food - Nature Guinea Pig Complete feed for Guinea Pigs - je zdravé a chutné prémiové krmivo pro morčata, které obsahuje až 30 různých bylin a trav.

Krmivo je 100% bezobilné a obsahuje vysoké procento vlákniny, aby se podobalo přirozené stravě morčat v přírodě a podporovalo zdraví a zdravé zažívání. Beaphar Nature Guinea Pig obsahuje extra dávku vitamínu C, který si morčata neumějí sama syntetizovat. Beaphar Nature Guinea Pig jsou pelety „vše v jednom“, které zajišťují, že morče získá kompletní a vyváženou výživu, aniž by si v potravě vybíralo a nechávalo zbytky. Unikátní srdíčkový tvar pelet s hrubou vlákninou zajišťuje přírodní a správné obrušování zubů pro zlepšení dentální funkce u všech morčat. Pelety jsou čistě přírodní a neobsahují umělá barviva, zchutňovadla ani konzervanty. Toto přírodní krmivo je speciálně navrženo tak, aby pokrylo výživové nároky morčat.

Krmivo je založeno na kanadském senu Timothy (bojínek luční), které je bohaté na vlákninu a zároveň dodává nižší podíl vápníku a proteinu

Vláknina: 23%, bez použití konzervantů a barviv.

Proč je krmivo Beaphar Nature pro vaše zvířátko nejlepší?

  • je 100% bezobilné, abyste si mohli být jistí, že vaše zvířátko přijme správné množství vlákniny a škrobu a jeho zažívání tak bude fungovat optimálně
  • jeho hlavní složkou je kanadské bojínkové seno. Bojínek má vysoký podíl vlákniny, který stimuluje zažívání. Přirozená rovnováha vápníku a fosforu pak přispívá ke zdraví močového měchýře.
  • obsahuje 30 různých bylin a trav z chemicky neošetřených luk. Tyto byliny a trávy byly sušeny na sluníčku, dodávají zvířátku všechny potřebné živiny a díky jejich skvělé chuti si vaše zvířátko krmivo Beaphar Nature zamiluje.
  • obsahuje inulin, což je přírodní prebiotikum, které pomáhá optimalizovat zažívání, napomáhá růstu správných bakterií ve střevě a podporuje zdravý imunitní systém
  • yucca schidigera, která je v krmivu obsažená, omezuje zápach výkalů
  • jablko, čekanka a oregano činí z toho krmiva neodolatelnou pochoutku
  • pelety mají unikátní srdíčkový tvar, protože právě tento tvar pelet s hrubou vlákninou zajišťuje přirozené a správné obrušování zubů pro zlepšení dentální funkce u všech zvířátek. Díky tomu, že každá peleta obsahuje stejný poměr živin, nemůže si zvířátko z krmiva vybírat, co mu chutná a co ne, a tak mu zajistíte kompletní a vyváženou výživu. Pelety jsou čistě přírodní a neobsahují umělá barviva, zchutňovadla ani konzervanty.

Složení:
Vedlejší produkty rostilnného původu (seno z bojínku lučního 49%, bylinné seno 10%, kořen čekanky 5%, inulin 0,2%, Yucca Schidigera 0,05%, extrakt ze semen hroznového vína 0,01%), semena, ovoce (jablka 5%), bílkovinné extrakty ze zeleniny, minerální látky, oleje a tuky, kvasnice,  řasy (Spirulina 0,01%). Oregano 120 g.

Doplňkové látky:
Vit. A 25000 UI, Vit. D3 1000 UI, Vit. E 50 UI, Vit. C 590 mg, Vit. K3 3,1 mg, Vit. B1 7 mg, Vit. B2 9,1 mg, Vit. B6 8 mg, Vit. B12 27 ug, Niacin 45 mg, kyselina pantotenová 17 mg, Biotin 250 ug, kyselina listová 1,2 mg, Cholin 1000 mg, jód 0,53 mg, měď 4,2 mg, mangan 10,5 mg, zinek 21 mg, selen 0,02 mg.

Hodnocení
Z.
6. 2. 2020
Na rozdíl od Care+ jsou tyto granulky všechny stejné, bez variací ve složení a barvě. Morčeti chutnají.
  • Trošku větší granule
30. 1. 2022
Granulky jsem koupila na doporučení, jsou určitě kvalitní, mým morčátkům však vůbec nechutnají. Nikdy nesnědly ani jednu granulku, i když neměly na výběr a v misce měly pouze tyto. Musela jsem koupit jiné.
  • bezobilné

>