obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Natural Science Urinary Support
Obrázek může být ilustrační.

5.0

3   3
Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Natural Science Urinary Support


výrobce: Oxbow
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Natural Science - Urinary Support je doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny a množstvím užitečných složek, které podporují močový systém vašeho mazlíčka. Brusinky a list pampelišky pomáhají udržovat vylučovací systém zdravý, a bylinky, mezi něž patří například kozinec blanitý, podporují správnou funkci ledvin. 60 tbl.

Složení
Aktivní složky: glukosamin 45 mg, kořen proskurníku lékařského 45 mg, kořen kozince blanitého 18 mg, brusinky 18 mg, listy pampelišky 18 mg, dýňové semínko 9 mg
Neaktivní složky: bojínek, ječná moučka, moučka z ovesných krup, třtinová melasa, drcené lněné semínko, kvasničná kultura (sušená), xanthanová guma, hydrolyzované droždí (zdroj MOS), řasy (zdroj nenasycených mastných kyselin), směs tocopherolů, extrakt z rozmarýnu.

Krmný návod

Zvíře* Váha Krmný návod
Králíci, morčata, činčily, psouni, leguáni** 0 – 0,5 kg 1/2 tablety denně
1 – 2 kg 1 tableta denně
2 a více kg 2 tablety denně
Potkani, osmáci všichni 1/4 tablety denně
Křečci, pískomilové všichni 1/8 tbl. denně
Myši - NEDOPORUČENO PRO MYŠI

* Není určeno pro rostoucí, březí nebo laktující zvířata.

** Leguáni: Natural Science Urinary Support senové tablety můžete podávat denně, pokud krmíte denně nebo při každém krmení, pokud denně nekrmíte. Před podáním tabletu namočte na 10 – 15 minut do vody. Tabletu osušte a lžící ji nadrťte na menší kousky. Podávejte ji buď spolu s denním krmivem, nebo jako pamlsek.

Ohledně ostatních druhů zvířat kontaktujte před podáním doplňku stravy Oxbow nebo svého veterináře. Před zařazením doplňku stravy do jídelníčku svého mazlíčka se vždy poraďte se svým veterinářem.

Expirace
Neotevřené balení 18 měsíců (viz datum na dóze), po otevření spotřebujte během 60 dnů.

Proč podávat zvířatům doplňky stravy?

Zvířata chovaná jako mazlíčci se dožívají díky správné výživě a péči vyššího věku a také více majitelů chodí se svými mazlíčky k veterináři, než tomu bylo dříve. Nejčastější onemocnění, se kterými se veterináři ve svých ordinacích u malých zvířat setkávají, souvisejí se zažívacím a močovým systémem, kloubním aparátem a problémy s kůží a srstí. Když tato zvířátka stárnou, objevují se také chronické a recidivující zdravotní problémy, které vyžadují podpůrnou léčbu.

Hodnocení
Marcel J.
24. 7. 2019
Náš 6ti letý ušáček bojuje už několik let s Encefalitozoonózou. Ve spolupráci s panem doktorem Valešem a přípravkem Urinary Support se nám podařilo výrazně zlepšit stav selhávajících ledvin. Králíček přípravek užívá 6 měsíců, každý den 2 tablety.
  • při dlouhodobém užívání opravdu pomáhá
  • žádné
Renata Hájková - Azyl morčat
14. 5. 2020
Na močové cesty a morčíkům i chutná
Dita M.
24. 1. 2023
Morče 4,5 let má problém s ledvinami. Tento produkt zdá se pomáhá a už máme 2.balení na cestě. Doporučila i veterinářka. Morčikovi velmi chutná, dokonce víc než cokoli jiného (kromě bylinek).
  • Jednoduché dávkování

>