obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Bosch Dog Adult Drůbeží & špalda
Obrázek může být ilustrační.

Bosch Dog Adult Drůbeží & špalda


výrobce: Bosch
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
3 kg
236 Kč
zpravidla do 4 dní  78,67 Kč/kg
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Bosch Adult drůbeží & špalda jsou granule pro dospělé, normálně aktivní psy. Krmivo zásobuje Vašeho psa optimálním množstvím živin, je velmi chutné a zdravé.

Krmivo Bosch Adult drůbeží & špalda proto obsahuje takovou koncentraci energie, která je nezbytná k nasycení Vašeho psa, aniž by ho vystavovala rizikům plynoucím z nadbytečnéího zásobení energií. Krmivo zároveň dodává Vašemu psovi všechny živiny a stavbní látky: •Organické vazby zinku (cheláty zinku) jsou v těle lépe využívány. Díky tomu má metabolismus psa k dispozici více zinku. Zinek je důležitý pro zdravou, pružnou kůži a lesklou srst.
•Obsahuje vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin, které dodávají celkovou vitalitu, pružnost kůži, lesk srsti a hlavně podporují přirozenou obranyschopnost.
•Vyvážený obsah různých rozpustných druhů vláknin (také frukto oligosacharidy) stimulují zdravou střevní foru psa a napomáhají rovnoměrnému trávení.
•Díky vybraným surovinám, zpracovaným velmi šetrně v jednom z nejmodernějších podniků v Evropě, bylo dosaženo nadprůměrné stravitelnosti krmiva. Toto krmivo přispívá k dobře formovanému trusu.
•Lecitin a karnitin mají mnoho funkcí. Pomáhají především zlepšovat metabolismus tuků a tím přispívají k lepšímu využití energie.
•Vybrané druhy vlákniny v kombinaci s přírodními silně absorpčními minerály stimulují střevní floru a redukují resp. vážou nepříjemně zapáchající produkty rozkladu ve stolici.

V krmivu pro psy Bosch jsou použity pouze pečlivě vybrané suroviny a přísady (např. drůbeží, celá vejce, hovězí, jehněčí, různé druhy zeleniny, celozrnné obilniny). Tyto suroviny byly šetrným výrobním procesem zpracovány ve velmi chutné, optimálně zužitkovatelné, zdravé a kvalitní krmivo. Složky živočišného původu pocházejí z masa zvířat určených pro spotřebu člověkem.

K ochraně životně důležitých, ale velmi citlivých vitamínů a esenciálních mastných kyselin v krmivu Bosch byla použita smeš různých tokoferolů přírodního původu. V krmivu Bosch nejsou použita žádná umělá dochucovadla. Díky šetrnému vysoušení mají granule Bosch dlouhou trvanlivost i bez konzervačních látek. Pokud krmíte svého psa kvalitními granulemi Bosch, můžete mít jako majitel dobrý pocit, že dáváte Vašemu psovi správné krmivo. Krmivo Bosch se navíc vyznačuje velmi příznivým poměrem kvality k ceně.

Složení:
drůbeží masová moučka (min. 15 %), ječmen, kukuřice, pšeničná mouka, pšenice, živočišný tuk, špalda (min. 5 %), klíčky z pšeničné krupice, masová moučka, masový hydrolyzát, rybí moučka, dužnina z cukrové řepy (zbavené cukru), kvasnice (sušené), hrášek, rybí tuk, chlorid sodný, moučka z masa z mušlí ((min. 0,1 %), chlorid draselný, prášek z čekanky
podíl masa resp. živočišných bílkovin: min. 21 % (sušená forma), podíl živočišných bílkovin z celkového množství bílkovin: min. 58 %

Nutriční látky:
vitamín A (12.000 m.j./kg), vitamín D3 (1200 m.j./kg), vitamín E (70 mg/kg), vitamín B1 (10 mg/kg), vitamín B2 (10 mg/kg), vitamín B6 (6 mg/kg), vitamín B12 (30 mcg/kg), biotin (250 mcg/kg), kyselina pantotenová (20 mg/kg), niacin (40 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), cholinchlorid (1650 mg/kg), železo (140 mg/kg), zinek (70 mg/kg), měď (10 mg/kg), kobalt (0,2 mg/kg), jód (2 mg/kg), selen (0,2 mg/kg).


>