obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Bosch Dog Adult Jehněčí & rýže
Obrázek může být ilustrační.

Bosch Dog Adult Jehněčí & rýže


výrobce: Bosch
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
3 kg
241 Kč
zpravidla do týdne  80,33 Kč/kg
15 kg
801 Kč
zpravidla do 4 dní  53,40 Kč/kg
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Krmivo Bosch Adult jehněčí & rýže pro dospělé, normálně aktivní psy s extraktem z mušlí pro zdravé klouby. Krmivo je vhodné také pro citlivé psy

Bosch Adult jehněčí & rýže obsahuje navíc špaldu, což je druh obilniny. Jedinečné krmivo Bosch Adult jehněčí & rýže je vhodné také pro citlivé psy. •Organické vazby zinku (cheláty zinku) jsou v těle lépe využívány. Díky tomu má metabolismus psa k dispozici více zinku. Zinek je důležitý pro zdravou, pružnou kůži a lesklou srst.
• Speciální extrakt z mušlí s vysokým obsahem glukosaminu a chondroitin sulfátu podporují výstavbu a správnou funkci chrupavek, zejména v oblasti kloubů.
•Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin, které dodávají celkovou vitalitu, pružnost kůži a lesk srsti, podporují přirozenou obranyschopnost.
•Vyvážený obsah různých rozpustných druhů vláknin (také frukto oligosacharidy) stimulují zdravou střevní foru psa a napomáhají rovnoměrnému trávení.
•Díky vybraným surovinám, zpracovaným velmi šetrně v jednom z nejmodernějších podniků v Evropě, bylo dosaženo nadprůměrné stravitelnosti krmiva. Toto krmivo přispívá k dobře formovanému trusu.
•Lecitin a karnitin mají mnoho funkcí. Pomáhají především zlepšovat metabolismus tuků a tím přispívají k lepšímu využití energie.
V krmivu pro psy Bosch jsou použity pouze pečlivě vybrané suroviny a přísady (např. drůbeží, celá vejce, hovězí, jehněčí, různé druhy zeleniny, celozrnné obilniny). Tyto suroviny byly šetrným výrobním procesem zpracovány ve velmi chutné, optimálně zužitkovatelné, zdravé a kvalitní krmivo. Složky živočišného původu pocházejí z masa zvířat určených pro spotřebu člověkem.
K ochraně životně důležitých, ale velmi citlivých vitamínů a esenciálních mastných kyselin v krmivu Bosch byla použita smeš různých tokoferolů přírodního původu. V krmivu Bosch nejsou použita žádná umělá dochucovadla. Díky šetrnému vysoušení mají granule Bosch dlouhou trvanlivost i bez konzervačních látek. Pokud krmíte svého psa kvalitními granulemi Bosch, můžete mít jako majitel dobrý pocit, že dáváte Vašemu psovi správné krmivo. Krmivo Bosch se navíc vyznačuje velmi příznivým poměrem kvality k ceně.

Složení:
moučka z drůbežího masa, ječmen, kukuřice, pšeničná mouka, pšenice, moučka z jehněčího masa (min. 5%), rýže (min. 5 %), živočišný tuk, klíčky z pšeničné krupice, masový hydrolyzát, rybí moučka, řízky z cukrové řepy (bez cukru), rybí tuk, sušené kvasnice, hrášek, chlorid sodný, chlorid draselný, moučka z masa z mušlí (min. 0,1%), prášek z čekanky

Podíl masa, resp. podíl bílkovin živočišného původu min. 23%, podíl bílkovin živočišného původu na všech obsažených bílkovinách (min. 62%). 

Nutriční látky:
vitamín A (12.000 IE/kg), vitamín D3 (1200 IE/kg), vitamín E (70 mg/kg), vitamín B1 (10 mg/kg), vitamín B2 (10 mg/kg), vitamín B6 (6 mg/kg), vitamín B12 (30 mcg/kg), biotin (250 mcg/kg), kyselina pantotenová (20 mg/kg), niacin (40 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), cholinchlorid (1650 mg/kg), železo (140 mg/kg), zinek (70 mg/kg), měď (10 mg/kg), kobalt (0,2 mg/kg), mangan (20 mg/kg), jód (2 mg/kg), selen (0,2 mg/kg).


>