obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Bosch Dog Adult Maxi
Obrázek může být ilustrační.

Bosch Dog Adult Maxi


výrobce: Bosch
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
3 kg
259 Kč
zpravidla do 4 dní  86,33 Kč/kg
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Krmivo Bosch Adult Maxi je určeno dospělým, normálně aktivním psům velkých a velmi velkých ras. Krmivo je chutné a zdravé, je dobře stravitelné, velikost granulí je přizpůsobena velkým psům.

Bosch Adult Maxi je velmi chutné a zdravé krmivo, velikost granulí je přizpůsobena čelistem větších psů. V krmivu pro psy Bosch jsou použity pouze pečlivě vybrané suroviny a přísady. Krmivo v žádném případě neobsahuje dochucovadla a umělé konzervační látky. •Organické vazby zinku (cheláty zinku) jsou v těle lépe využívány. Díky tomu má metabolismus psa k dispozici více zinku. Zinek je důležitý pro zdravou, pružnou kůži a lesklou srst.
•Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin, které dodávají celkovou vitalitu, pružnost kůži a lesk srsti a hlavně podporují přirozenou obranyschopnost.
•Vyvážený obsah různých rozpustných druhů vláknin (také frukto oligosacharidy) stimulují zdravou střevní foru psa a napomáhají rovnoměrnému trávení.
•Díky vybraným surovinám, zpracovaným velmi šetrně v jednom z nejmodernějších podniků v Evropě, bylo dosaženo nadprůměrné stravitelnosti krmiva. Toto krmivo přispívá k dobře formovanému trusu.
•Lecitin a karnitin mají mnoho funkcí. Pomáhají především zlepšovat metabolismus tuků a tím přispívají k lepšímu využití energie.
•Různé druhy vybrané vlákniny v kombinaci se s přírodními minerály s absorpční schopností stimulují střevní floru a redukují resp. váží nepříjemně zapáchající produkty rozkladu v trusu.

V krmivu pro psy Bosch jsou použity pouze pečlivě vybrané suroviny a přísady (např. drůbeží, celá vejce, hovězí, jehněčí, různé druhy zeleniny, celozrnné obilniny). Tyto suroviny byly šetrným výrobním procesem zpracovány ve velmi chutné, optimálně zužitkovatelné, zdravé a kvalitní krmivo. Složky živočišného původu pocházejí z masa zvířat určených pro spotřebu člověkem.

K ochraně životně důležitých, ale velmi citlivých vitamínů a esenciálních mastných kyselin v krmivu Bosch byla použita smeš různých tokoferolů přírodního původu. V krmivu Bosch nejsou použita žádná umělá dochucovadla. Díky šetrnému vysoušení mají granule Bosch dlouhou trvanlivost i bez konzervačních látek. Pokud krmíte svého psa kvalitními granulemi Bosch, můžete mít jako majitel dobrý pocit, že dáváte Vašemu psovi správné krmivo. Krmivo Bosch se navíc vyznačuje velmi příznivým poměrem kvality k ceně.

Složení:
drůbeží masová moučka,ječmen, kukuřice, pšeničná mouka, živočišný tuk, klíčky z pšeničné krupice, masová moučka, dužnina z cukrové řepy (bez cukru), masový hydrolyzát, rybí moučka, kvasnice (sušené), hrášek, chlorid sodný, chlorid draselný, moučka z masa sušených mušlí(min. 0,1 %), prášek z čekanky.
podíl masa resp.živočišných bílkovin: min. 23 % (sušená forma), podíl živočišných bílkovin z celkového množství bílkovin: min. 62 %

Nutriční látky:
vitamín A (12.000 m.j./kg), vitamín D3 (1200 m.j./kg), vitamín E (70 mg/kg), vitamín B1 (10 mg/kg), vitamín B2 (10 mg/kg), vitamín B6 (6 mg/kg), vitamín B12 (30 mcg/kg), biotin (250 mcg/kg), kyselina pantotenová (20 mg/kg), niacin (40 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), cholinchlorid (1650 mg/kg), železo (150 mg/kg), zinek- oxid zinečnatý (70 mg/kg), zinek (45 mg/kg), měď [jako síran měďnatý, Pentahydrat](10 mg/kg), kobalt (0,2 mg/kg), jód (2 mg/kg), selen (0,2 mg/kg).


>