obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Bosch Dog Adult Mini Drůbeží & Jáhly
Obrázek může být ilustrační.

Bosch Dog Adult Mini Drůbeží & Jáhly


výrobce: Bosch
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1 kg
105 Kč
zpravidla do 4 dní  105 Kč/kg
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Bosch Adult Mini drůbeží & jáhly je krmivo pro dospělé psy menších ras do 15 kg s normální aktivitou, obsahuje mimořádně kvalitní přísady, neobsahuje obilniny obsahující lepek, s jáhly

Pokračování popisu produktu:
Krmivo Bosch Mini Adult drůbeží & jáhly je také ideálně vhodné pro citlivé psy, neboť neobsahuje obilniny s obsahem lepku, ale pouze vyšší podíl jáhel (min. 17 %). Vysoký podíl drůbežího masa dodá krmivu vynikající chuť. •bez obilnin obsahující lepek
•přizpůsobený podíl bílkovin a tuku
•obsahuje beta-glukany k posílení imunitního systému
•Organické vazby zinku (cheláty zinku) jsou v těle lépe využívány. Díky tomu má metabolismus psa k dispozici více zinku. Zinek je důležitý pro zdravou, pružnou kůži a lesklou srst.
•Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin, které dodávají celkovou vitalitu, pružnost kůži a lesk srsti, podporují přirozenou obranyschopnost.
•Vyvážený obsah různých rozpustných druhů vláknin (také frukto oligosacharidy) stimuluje zdravou střevní foru psa a napomáhají rovnoměrnému trávení.
•díky vybraným surovinám, zpracovaným velmi šetrně v jednom z nejmodernějších podniků v Evropě, bylo dosaženo nadprůměrné stravitelnosti krmiva. Toto krmivo přispívá k dobře formovanému trusu.
• lecitin a karnitin mají mnoho funkcí. Pomáhají především zlepšovat metabolismus tuků a tím přispívají k lepšímu využití energie.

V krmivu pro psy Bosch jsou použity pouze pečlivě vybrané suroviny a přísady (např. drůbeží, celá vejce, hovězí, jehněčí, různé druhy zeleniny, celozrnné obilniny). Tyto suroviny byly šetrným výrobním procesem zpracovány ve velmi chutné, optimálně zužitkovatelné, zdravé a kvalitní krmivo. Složky živočišného původu pocházejí z masa zvířat určených pro spotřebu člověkem.

K ochraně životně důležitých, ale velmi citlivých vitamínů a esenciálních mastných kyselin v krmivu Bosch byla použita smeš různých tokoferolů přírodního původu. V krmivu Bosch nejsou použita žádná umělá dochucovadla. Díky šetrnému vysoušení mají granule Bosch dlouhou trvanlivost i bez konzervačních látek. Pokud krmíte svého psa kvalitními granulemi Bosch, můžete mít jako majitel dobrý pocit, že dáváte Vašemu psovi správné krmivo. Krmivo Bosch se navíc vyznačuje velmi příznivým poměrem kvality k ceně.

Složení:
drůbeží maso (min. 20 %), jáhly (min. 17 %), kukuřice, drůbeží moučka, rýže, živočišný tuk, řepná dužina (bez cukru), celá vejce (sušená), masový hydrolyzát, lněná semínka, masová moučka, kvasnice (sušené, min. 0,1 %), mannanoligosacharidy, min. 0,06 % ß-Glukany, rybí tuk, hrášek, chlorid sodný, moučka z masa mušlí (min. 0,1 %), chlorid draselný. 

Nutriční látky:
vitamín A (12.000 IE/kg), vitamín D3 (1.200 IE/kg), vitamín E (70 mg/kg), vitamín B1 (10 mg/kg), vitamín B2 (10 mg/kg), vitamín B6 (6 mg/kg), vitamín B12 (30 mcg/kg), biotin (250 mcg/kg), kyselina pantothenová (20 mg/kg), niacin (40 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), cholinchlorid (1.650 mg/kg), železo (140 mg/kg), zinek [oxid zinečnatý] (70 mg/kg), zinek [chelát zinku a aminokyselin, hydrát] (75 mg/kg), měď [síran měďnatý, pentahydrát] (10 mg/kg), kobalt (0,2 mg/kg), mangan (20 mg/kg), jód [jodičnan vápenatý, bezvodý] (2 mg/kg), selen [seleničitan sodný] (0,2 mg).


>