obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Bosch Dog Adult Mini Jehněčí & rýže
Obrázek může být ilustrační.

Bosch Dog Adult Mini Jehněčí & rýže


výrobce: Bosch
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
3 kg
297 Kč
zpravidla do 4 dní  99 Kč/kg
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Bosch Adult Mini jehněčí & rýže je krmivo pro dospělé, normálně aktivní psy menších ras. Krmivo obsahuje velmi kvalitní složky jako rýži, drůbeží a celá vejce, velmi chutné

Velikost granulí je přizpůsobena chrupu malých psů. Adult Mini jehněčí & rýže je proto velmi vhodné také pro yorkšírské teriéry. •Organické vazby zinku (cheláty zinku) jsou v těle lépe využívány. Díky tomu má metabolismus psa k dispozici více zinku. Zinek je důležitý pro zdravou, pružnou kůži a lesklou srst.
•Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin, které dodávají celkovou vitalitu, pružnost kůži, lesk srsti a hlavně podporují přirozenou obranyschopnost.
•Vyvážený obsah různých rozpustných druhů vláknin (také frukto oligosacharidy) stimulují zdravou střevní floru psa a napomáhají rovnoměrnému trávení.
•Díky vybraným surovinám, zpracovaným velmi šetrně v jednom z nejmodernějších podniků v Evropě, bylo dosaženo nadprůměrné stravitelnosti krmiva. Toto krmivo přispívá k dobře formovanému trusu.
•Různé druhy vlákniny v kombinaci s přírodně silně absorpčními minerály stimulují střevní floru a redukují resp. váží nepříjemně páchnoucí zbytové produkty ve stolici.
•Lecitin a karnitin mají mnoho funkcí. Pomáhají především zlepšovat metabolismus tuků a tím přispívají k lepšímu využití energie.

V krmivu pro psy Bosch jsou použity pouze pečlivě vybrané suroviny a přísady (např. drůbeží, celá vejce, hovězí, jehněčí, různé druhy zeleniny, celozrnné obilniny). Tyto suroviny byly šetrným výrobním procesem zpracovány ve velmi chutné, optimálně zužitkovatelné, zdravé a kvalitní krmivo. Složky živočišného původu pocházejí z masa zvířat určených pro potravinářskou produkci.

K ochraně životně důležitých, ale velmi citlivých vitamínů a esenciálních mastných kyselin v krmivu Bosch byla použita směs různých tokoferolů přírodního původu. V krmivu Bosch nejsou použita žádná umělá dochucovadla. Díky šetrnému vysoušení mají granule Bosch dlouhou trvanlivost i bez konzervačních látek. Pokud krmíte svého psa kvalitními granulemi Bosch, můžete mít jako majitel dobrý pocit, že dáváte Vašemu psovi správné krmivo. Krmivo Bosch se navíc vyznačuje velmi příznivým poměrem kvality k ceně.

Složení:
drůbeží maso (min 20%), rýže (min.17%), drůbeží masová moučka, ječmen, kukuřice, živočišný tuk, moučka z jehněčího masa (min. 5%), pšeničná mouka, pšenice, klíčky z pšeničné krupice, proso, masový hydrolyzát, rybí moučka, dužnina z cukrové řepy (bez cukru), kukučičný lepek, lněné semínko, kvasnice (sušené, min. 0,1 % mannanoligosacharidy) min. 0,06% ß-Glukan, hrášek, masová moučka, chlorid sodný, chlorid draselný, moučka z masa mušlí (min. 0,1%), čekankový prášek, celulozová vlákna
Podíl masa resp. podíl živočišných bílkovin: min. 37,2 % (v sušeném stavu) Podíl živočišných bílkovin z celkového množství bílkovin: min. 61 %

Nutriční látky:
vitamín A (12.000 m.j./kg), vitamín D3 (1200 m.j./kg), vitamín E (70 mg/kg), vitamín B1 (10 mg/kg), vitamín B2 (10 mg/kg), vitamín B6 (6 mg/kg), vitamín B12 (30 mcg/kg), biotin (250 mcg/kg), kyselina pantotenová (20 mg/kg), niacin (40 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), cholinchlorid (1650 mg/kg), železo (140 mg/kg), zinek [jako oxid zinečnatý] (70 mg/kg), zinek [jako aminokyselina-chelát zinku, hydrat] (45 mg/kg), měď [jako síran měďnatý, pentahydrat] (10 mg/kg), kobalt [jako kobalt-II-sulfat, Heptahydrat] (0,2 mg/kg), mangan (20 mg/kg), jód (2 mg/kg)[jako jodičnan draselný], [selen jako selen sodný](0,2 mg/kg).


>