Bosch Dog Adult Mini Light
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek je momentálně vyřazen z nabídky.


Bosch Dog Adult Mini Light

výrobce: Bosch Tiernahrung GmbH
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Bosch Mini Light pro dospělé psy malých ras (do 15 kg konečné váhy) se sklonem k nadváze, jen 7 % tuku, se spoustou čerstvé drůbeže, s bezlepkovými obilovinami, pro citlivé psy

Krmivo Bosch Mini Light bylo sestaveno tak, aby potlačovalo pocit hladu. Váš pes tak může zhubnout i bez drastického snížení množství krmiva.
•vyrobeno z bezlepkových obilovin
•snížený příjem energie, vhodné k redukci váhy psa (jen 7 % tuku)
•s Beta-glukanem k posílení imunity

V krmivu pro psy Bosch jsou použity pouze pečlivě vybrané suroviny a přísady (např. drůbeží, celá vejce, hovězí, jehněčí, různé druhy zeleniny, celozrnné obilniny). Tyto suroviny byly šetrným výrobním procesem zpracovány ve velmi chutné, optimálně zužitkovatelné, zdravé a kvalitní krmivo. Složky živočišného původu pocházejí z masa zvířat určených pro spotřebu člověkem.

K ochraně životně důležitých, ale velmi citlivých vitamínů a mastných kyselin přidává Bosch do krmiva směs tokoferolů přírodního původu, které představují pro vitaminy a mastné kyseliny nezbytnou ochranu. Bosch je kvalitním krmivem, se kterým máte jistotu, že Váš pes dostává v každé situaci to, co potřebuje a to při vynikajícím poměru cena-výkon.

Složení:
drůbeží maso (min. 20 %), rýže, kuře, proso, masová moučka drůbeží, dužnina z cukrové řepy (zbavená cukru), dužnina z cukrové řepy, celulóza, kukuřičný lepek, masový hydrolyzát, rybí moučka, lněné semínko, kvasnice (sušené), min. 0,1 % Mannanoligo-sacharid, min. 0,06 % ß-glukan), hrášek, rybí tuk, chlorid sodný, moučka z masa mušlí (min. 0,1%).

Nutriční látky:
vitamin A (13.000 IE/kg), vitamin D3 (1.300 IE/kg), vitamin E (75 mg/kg), vitamin B1 (11 mg/kg), vitamin B2 (11 mg/kg), vitamin B6 (6 mg/kg), vitamin B12 (35 mcg/kg), biotin (300 mcg/kg), kyselina pantotenová(20 mg/kg), niacin (40 mg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), vitamin K (1 mg/kg), vitamin C (120 mg/kg), cholinchlorid (1.650 mg/kg), železo (140 mg/kg), zinek [jako oxid zinečnatý] (70 mg/kg), zinek [jako aminokyselina-chelát zinku, hydrat] (75 mg/kg), měď [jako měď-(II)-síran pentahydrát] (11 mg/kg), kobalt (0,2 mg/kg), mangan (20 mg/kg), jód [jako jodičnan vápenatý, bez vody] (2 mg/kg), selen [jako seleničitan sodný] (0,2 mg/kg).


>