obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Bosch Dog Puppy
Obrázek může být ilustrační.

Bosch Dog Puppy


výrobce: Bosch
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
7,5 kg
587 Kč
zpravidla do 4 dní  78,27 Kč/kg

Bosch Puppy je krmivo vyrobené tak, aby splňovalo potřeby štěňat v prvních měsících života. Hodí se také pro citlivá štěňata, je zdravé, výživné a dobře stravitelné.

Toto vyvážené krmivo je velmi výživné, chutné, zdravé a dobře stravitelné. •Organické vazby zinku (cheláty zinku) jsou v těle lépe využívány. Díky tomu má metabolismus psa k dispozici více zinku. Zinek je důležitý pro zdravou, pružnou kůži a lesklou srst.
•Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin, které dodávají celkovou vitalitu, pružnost kůži a lesk srsti a hlavně podporují přirozenou obranyschopnost.
•Vyvážený obsah různých rozpustných druhů vláknin (také frukto oligosacharidy) stimulují zdravou střevní foru psa a napomáhají rovnoměrnému trávení.
•Díky vybraným surovinám, zpracovaným velmi šetrně v jednom z nejmodernějších podniků v Evropě, bylo dosaženo nadprůměrné stravitelnosti krmiva. Toto krmivo přispívá k dobře formovanému trusu.
•Vitamín E, vitamín C a stopový prvek selen jsou důležité antioxidanty buněčných jader, které chrání před škodlivými zásahy odpadních produktů látkové výměny.
•Speciální extrakt z mušlí s vysokým obsahem glukosaminu a chondroitin sulfátu podporují výstavbu a správnou funkci chrupavek, zejména v oblasti kloubů.
V krmivu pro psy Bosch jsou použity pouze pečlivě vybrané suroviny a přísady (např. drůbeží, celá vejce, hovězí, jehněčí, různé druhy zeleniny, celozrnné obilniny). Tyto suroviny byly šetrným výrobním procesem zpracovány ve velmi chutné, optimálně zužitkovatelné, zdravé a kvalitní krmivo. Složky živočišného původu pocházejí z masa zvířat určených pro potravinářskou produkci.
K ochraně životně důležitých, ale velmi citlivých vitamínů a esenciálních mastných kyselin v krmivu Bosch byla použita směs různých tokoferolů přírodního původu. V krmivu Bosch nejsou použita žádná umělá dochucovadla. Díky šetrnému vysoušení mají granule Bosch dlouhou trvanlivost i bez konzervačních látek. Pokud krmíte svého psa kvalitními granulemi Bosch, můžete mít jako majitel dobrý pocit, že dáváte Vašemu psovi správné krmivo. Krmivo Bosch se navíc vyznačuje velmi příznivým poměrem kvality k ceně.

Složení:
drůbeží maso (min. 20 %), drůbeží masová moučka, rýže, ječmen, kukuřice, živočišný tuk, dužnina z cukrové řepy (zbavená cukru), celá vejce (sušená), nízkotučný mléčný prášek, rybí moučka, masová moučka, masový hydrolyzát, škvarky (sušené), lněné semínko, kvasnice (sušené), rybí tuk, chlorid sodný ,moučka z masa z mušlí (min. 0,1 %), chlorid draselný, prášek z čekanky.
Podíl masa resp. podíl živočišných bílkovin: min. 56 % (v suchém stavu), podíl živočišných bílkovin z celkového nožství bílkovin: min. 82 % 

Nutriční látky:
vitamín A (15.000 m.j./kg), vitamín D3 (1.200 m.j./kg), vitamín E (150 mg/kg), vitamín B1 (12 mg/kg), vitamín B2 (12 mg/kg), vitamín B6 (7 mg/kg), vitamín B12 (100 mcg/kg), biotin (500 mcg/kg), kyselina pantotenová (30 mg/kg), niacin (50 mg/kg), kyselina listová (3 mg/kg), vitamín K (1 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), cholinchlorid (2.000 mg/kg), železo (135 mg/kg), zinek [jako oxid zinečnatý] (90 mg/kg), zinek [jako aminokyselina- chelát zinku, hydrat] (75 mg/kg), měď (10 mg/kg), kobalt (0,2 mg/kg), jód (3 mg/kg), selen (0,2 mg/kg).


>