obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Acidomid K - králíci
Obrázek může být ilustrační.

Acidomid K - králíci


výrobce: Aquamid
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1 litr
117 Kč
skladem 
Další varianty výrobku nejsou momentálně dostupné u dodavatele.

Prevence bakteriálních onemocnění a kokcidiózy.

ACIDOMID obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro králíky a navíc - jako jediný přípravek svého druhu na trhu - glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují - proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě.

ACIDOMID také zvyšuje odolnosti proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie.

ACIDOMID redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. ACIDOMID má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin. Ve výživě králíků doporučujeme pravidelně používat také OPTIMIN pro králíky, který udržuje vyrovnanou hladinu minerálních látek v organismu.

Složení: minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová, citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky.

Krmný návod: podává se do napájecí vody v množství 10ml na 1litr vody. V počátku podávání doporučujeme dávkování po dobu 2-3 dnů poloviční. Odměrka je součástí balení.

Acidomid lze podávat i morčatům.

Hodnocení
Renata Hájková - Azyl morčat u Reny
8. 5. 2020
Dobré přidávat do každé napaječky jen pár kapek podle návodu.
  • Desinfekce vody i zažívacího traktu.

>