IAMS Kitten rich in Chicken
Obrázek může být ilustrační.


IAMS Kitten rich in Chicken

výrobce: Pg
10 kg
831,- Kč
83,10 Kč/kg
 

IAMS Kitten rich in Chicken. 100% kompletní a vyvážené krmivo s nejkvalitnějšími živočišnými proteiny pro koťata a březí a kojící kočky s kuřecím masem.

Kompletní krmivo pro koťata od 1 do 12 měsíců a březí a kojící kočky.

Velmi chutné granule s kuřecím masem. Obsahuje všechny živiny, které Vaše koťátko potřebuje, aby vyrostlo ve zdravou kočku. Krmivo je syté a je ve formě malých granulek, vhodných pro malou tlamičku a žaludek. Vysoce kvalitní kuřecí tuk dělá krmivo velmi chutným a celkově je lehce stravitelné, velmi výživné a dodává velké množství energie, vitamínů a minerálů už v malém množství krmiva.

Znaky krmiva:

* obsahuje DHA (docosahexaenovou kyselinu), která je klíčová pro rozvoj mozku

* nutričně a energeticky bohaté, snadno stravitelné krmivo pro optimální růst a vývoj kotěte

* vysoce stravitelné živočišné proteiny zaručují snadné trávení a absorpci živin,

* speciálně tvarované malé granule pro snadné rozkousání

* vyvážený poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyseliny pro zdravou kůži a zářivou srst

* přírodní vláknina udržuje zdravý trávící trakt a zaručí i malou stolici s malým zápachem.

Krmný návod:

Koťata: krmte dle váhy a věku (viz tabulka).

Březí kočky: doporučujeme podávat v prvních fázích březosti normální nebo lehce zvýšené dávky a až dvojnásobné dávky v pozdním stádiu březosti.

Kojící kočky: krmná dávka se při kojení rapidně zvyšuje. Kočka potřebuje dvoj- až trojnásobek obvyklé denní dávky. Doporučujeme volný způsob krmení: naplníte misku a necháte kočku sníst kolik bude chtít.

Složení: kuře (>26%), kukuřice, živočišný tuk, pšenice, sušená celá vejce, sušená řepná dužina, kuřecí vnitřnosti, uhličitan vápenatý, rybí olej, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, DL-methionin, chlorid sodný. Neobsahuje dochucovadla, barviva ani konzervační látky.

Jakostní znaky: protein 34,5%, vlhkost 8%, oleje a tuky 22,5%, popeloviny 6,5%, vláknina 1,8%, vápník 1,2%, fosfor 0,95%, DHA 0,1%, hořčík 0,09%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 140 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, metabolizovatelná energie 4,071 kcal / kg.

Dostupné v baleních: 300 g, 1,5 kg, 3 kg, 10 kg.


>