obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
X-traVital králík
Obrázek může být ilustrační.

X-traVital králík


výrobce: Beaphar
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
1 kg
172 Kč
skladem  172 Kč/kg
2,5 kg
371 Kč
zpravidla do týdne  148,40 Kč/kg

Kompletní krmivo pro králíky s nízkým obsahem tuku.

Krmivo XtraVital pro králíky je extrémně dobře stravitelné a dobře vyvážené super prémiové krmivo. Krmivo obsahuje všechny důležité vitamíny společně s minerálními látkami (které jsou obaleny proteinovým obalem, aby se zlepšil jejich příjem). Krmivo je ušito na míru dle krmných požadavků králíků. XtraVital je bohaté na proteiny stimulující optimální trávení. Přídavek XtraVital má nízký obsah tuku, aby se předešlo tvorbě tuku v okolí vnitřních orgánů. S přídavkem Echinacei, rostlinného extraktu, který udržuje zdravý imunitní systém. XtraVital zajišťuje živost a čipernost vašeho králíka. S tímto krmivem zajistíte kvalitní srst a zdravou pokožku vašeho miláčka.

Krmný návod: Králík by měl mít zajištěn přístup k potravě během celého dne, protože jeho zažívací ústrojí by mělo být stále plné. Protože jde o velmi chutné krmivo, nebude mít váš miláček problém s jejho přijetím. Přesto, je-li potřeba, je možné během několika málo prvních dnů krmení tímto krmivem mu do něj přidávat nepatrné množství starého krmiva. Denní příjem krmiva závisí na velikosti a hmotnosti králíka. Podanou dávku krmiva králík sní v průběhu celého dne. Pokud mu nějaké krmivo zůstane, dejte mu druhý den méně. Toto opakujte do té doby, než najdete jeho optimální krmnou dávku. Podávejte čerstvé krmivo a  čistou vodu každý den.

Složení: vysoce hodnotná vojtěška, kukuřice, hrách, extrudovaná pšenice, fazolové vločky, rohovník obecný, oves, extrudovaná vojtěška, vysoce hodnotná sója, mrkvové vločky.

Jakostní znaky: vlhkost 10,8%, dusíkaté látky 15%, vláknina 14%, popel 5,6%, tuk 3%, vápník 0,94%, fosfor 0,48%, vit. A 6500 m.j./kg, vit. D3 900 m.j./kg, vit. E (alfatokoferol) 1000 mg/kg, měď 9 mg/kg.


>