obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
X-traVital králík junior
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

X-traVital králík junior


výrobce: Beaphar
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Kompletní krmivo pro mladé králíky.

Se zvýšeným obsahem vitaminu A a D3 pro optimální vývoj kostí a zubů.
XtraVital Junior je velmi chutné a kvalitně vyvážené krmivo, které bylo vyvinuto podle vyživovacích požadavků mladých králíků (8 až 20 týdnů). Krmení má zvýšený obsah bílkovin pro růst a zvýšený obsah vlákniny pro optimální trávení. XtraVital Junior je bohatý na vitamin A a obsahuje vyvážené procento vápníku a fosforu. Kombinace bílkovin a chelátových minerálů (které jsou obklopeny bílkovinným povlakem pro zlepšenou absorpci) pomáhá při vývoji kostí a zubů.

Přísada z Echinacei,
rostlinný výtažek, který udržuje zdravý imunitní systém. XtraVital vám zajistí čilého a veselého králíka s krásnou srstí a zdravou kůží.
Přísada ze speciálních křupavých kousků se postará o zuby vašeho mazlíčka.
Čerstvé seno z vojtěšky z Alp obsahuje vitamíny, minerály, vlákniny a bílkoviny.

Krmný návod: Vyživovací požadavky malých králíčků se rychle zvyšují. Váš králík by měl mít přístup k jídlu během celého dne, protože jeho zažívací ústrojí by mělo být vždy plné. Pokud je krmení chutné, váš králík si ho bude lehce brát. 
Průměrný králík ve stáří od 12 do 16 týdnů sní 80 až 100 g krmení za den. Během prvních týdnů byste měli postupně zvyšovat množství krmení. Podávejte králíkovi množství krmiva, které sní během dne. Jestliže nějaké krmivo zůstane, další den králíkovi podejte menší množství krmení. Podávejte čerstvé krmení a čistou pitnou vodu každý den.

Jakostní znaky: vlhkost 10,7%, dusíkaté látky 16,0%, vláknina 15,0%, popel 7,3%, tuk 3%, vápník 0,94%, fosfor 0,48%, vitamin A 6,5000 m.j./kg, vitamin D3 900 m.j./kg, vitamin E (alfatokoferol) 100 mg/kg, měď 8 mg/kg.

Obsahuje barvivo schválené v EU.
Uchovejte v chladu a suchu.


>