obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Oxbow Cavy Performance Young Guinea Pig
Obrázek může být ilustrační.

Oxbow Cavy Performance Young Guinea Pig


výrobce: Oxbow
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
2,25 kg
399 Kč
skladem  177,33 Kč/kg

Krmivo Oxbow Cavy Performance je speciálně navrženo tak, aby poskytovalo hodně vlákniny, bílkovin, vápníku a energie, které mladá morčata potřebují, aby dobře prospívala. Vyvážené bílkoviny a stabilizované vitamíny jsou také vhodné pro březí a laktující samice. Pokud budete morče krmit krmive Oxbow Cavy Performance a senem, poskytnete mu kompletní výživu.

Oxbow Cavy Performance je vojtěškové krmivo s vysokým obsahem vlákniny, obohacené o živiny nezbytné pro roustoucí, březí a laktující morčata. Mláďata, která rostou, potřebují více bílkovin, vápníku a energie. Oxbow Cavy Performance je zdrojem vyvážených bílkovin a obsahuje aminokyseliny potřebné pro růst a zdraví morčat.

Morčata potřebují denně doplňovat vitamín C. Krmivo Oxbow Cavy Performance obsahuje stabilizovanou formu vitamínu C, která má trvanlivost 12 měsíců. Každých 30 g krmiva Cavy Perfomance obsahuje 22 mg vitamínu C. Abyste si byli jistí, že morčata přijímají dostatek vitaminu C, dohlédněte, aby jedla dostatečné množství krmiva Oxbow Cavy Performance Young Guinea Pig.

Přestože je krmivo Oxbow Cavy Performace výborným kompletním krmivem, měla by mít morčata k dispozici i seno.

Pro dospělá morčata je určeno krmivo Oxbow Cavy Cusine Guinea Pig, které plně pokrývá specifické výživové nároky dospělých zvířat. Výživové potřeby dospělých zvířat se totiž od potřeb zvířat v růstu liší.

Reference

„Měl jsem v péči dvě malá morčata, která byla odstavena příliš brzo, málo jedla a měla suchou, šupinatou kůži. Začal jsem jim dávat Oxbow Cavy Performance a do týdne začala obě vypadat mnohem lépe.“
Toby Erlichman DVM
Bird and Exotic Animal Hospital, West Chester PA

Složení

Vojtěšková moučka, sójové slupky, pšeničná krupice, sójová moučka, sójový olej, sůl, třtinová melasa, vápenec, kvasnicová kultura (dehydrovaná), sulfid hořečnatý.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 18%, tuk 2,5%, vláknina 20,5%, popel 8,5%, vápník 0,85%, fosfor 0,25%.

Přídavné látky

Vitamin A 19 000 IU/kg, vitamin D3 900 IU/kg, vitamin E 190 IU/kg, vitamin C 800 mg/kg , železo 50 mg/kg, jód 0,50 mg/kg, kobalt 2 mg/kg, měď 12 mg/kg, mangan 10 mg/kg, zinek 100 mg/kg, selen 0,22 mg/kg, selen z kvasnic 0,08 mg/kg.

Hodnocení
Z.
6. 2. 2020
Morčeti chutnají.
  • Malé granulky
  • Všechny stejné

>