obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Witte Molen Country Junior králík
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Witte Molen Country Junior králík


výrobce: Witte Molen
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Witte Molen Country Junior je kompletní krmivo s červenou řepou, pórkem, celerem a petrželí pro mladé králíky.

Vsechna (domácí) zvířata mají speciální nároky na výživu, které vyplývají z jejich zažívací soustavy. Linie krmiv Country od firmy Witte Molen proto nabízí speciálně vyvinuté krmiva pro různé druhy hlodavců a králíků. Krmivo Country obsahuje vysoké množství různých hodnotných přísad pro optimální pestrost a rozmanitost. Právě tak jako ve volné přírodě přijimá Vaše zvířátko pestrou stravu a získává tak všechny potřebné živiny. Country je baleno v ochranné atmosféře s minimem kyslíku a zůstává tak dlouho čerstvé. Všechny přísady jsou té nejvyšší kvality, 100% přírodní, bez umělých barviv a zchutňovadel. Protože jsou všechny ingredience čerstvé, rozmanité a vysoce kvalitní, bude pro Vaše zvířátko krmivo Country v každém případě požitkem.

Mladí králíci potřebují přijímat ve zvýšené míře bílkoviny. Krmivo Witte Molen Country Junior je kompletní krmivo. Je vyrobeno z 23 různých ingrediencí bohatých na bílkoviny, mezi které patří například paprika, červená řepa, pórek nebo nať celeru a petržele. Krmivo je speciálně vyvinuto pro králíky do 4 měsíců věku.

Krmný návod:
Výživové nároky se mohou u mladých králíků velmi lišit. Miska na krmení by měla být stále plná. Doplňkově můžete přidávat seno a snacky pro králíky. Zajistěte vždy přístup k čerstvé vodě.

Složení:
Obiloviny, rostlinné produkty vedlejšího původu, zelenina, ovoce, vitaminy, mineraly.

Deklarované jakostní znaky:
17% bílkoviny, 4% tuk, 15% vláknina, 11% vlhkost, 7% popel, 0,8% vápník, 0,4% fosfor, vitamin A 10 000 IE/kg, vitamin D3 1000 IE/kg, vitamin E 100 IE/kg.


>