Kapky proti průjmu
Obrázek může být ilustrační.


Kapky proti průjmu

výrobce: Trixie
1 ks
 71,- Kč 
 

Kapky proti průjmu, pro prevenci a tlumení žaludečních a střevních potíží u králíků a hlodavců. Doporučujeme podávat jako prevenci při stresu.

Průjem může vzniknout jako následek nachlazení nebo stresu. Také po léčbě antibiotiky, kdy je oslabena přirozená bakteriální mikroflóra ve střevě, je zažívací trakt narušen. Žaludeční a střevní obtíže jsou závažný problém obzvláště pro králíky a hlodavce. Zažívací trakt těchto zvířat je velmi náchylný a mnoho faktorů ho může vychýlit z rovnováhy. Proto je důležité rychle zareagovat hned při prvních náznacích průjmu, k čemuž se jako první pomoc velmi hodí Kapky proti průjmu.

Preventivně je můžete nasadit, pokud budou zvíře čekat změny spojené se stresem, jako například stěhování, nebo velké výkyvy teplot.

Hlavní součástí Kapek proti průjmu jsou třísloviny (taniny), které působí protizánětlivě, antibakteriálně a proti virům.

Důležité upozornění: 
Při silném, vodnatém, případně déle trvajícím průjmu nebo při celkovém špatném stavu zvířete, vyhledejte neprodleně veterináře. 

Složení:
Třísloviny 0,1g, metyl-4-hydroxybenzoát sodný 68,75 mg, propyl-4-hydroxybenzoát sodný 31,25 mg, sulfát hořčíku 1 mg, chlorid kobaltnatý 0,2 mg, chlorid meďnatý 0,2 mg.

Dávkování:
10-12 kapek do 50 ml napájecí vody nebo nakapat na krmivo.


>