obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Diffusil V Jonathan
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Diffusil V Jonathan


výrobce: Lybar
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Vitalizér srsti a kondicionér s antiparazitárním účinkem a s provitaminem B. Výrobek je vhodný i pro králíky a domácí hlodavce. Sprej působí pro parazitům jako jsou všenky, blechy či klíšťata.

Vitalizér a kondicionér na srst s provitaminem B má vynikající kondicionační schopnosti, usnadňuje rozčesávání srti, zlepšuje vzhled srsti a zároveň pomáhá při napadení ektoparazity.

Zároveň brání novému napadení parazity po dobu několika hodin až dnů, podle okolních podmínek (sucho, mokro ap., cca až 14 dní). Přípravek hubí i vajíčka, larvy a kukly parazitů, proto se také používá na očistu a desinsekci okolí zvířat: kotců, košů, dek, koberců, hnízd atd.

Obsahuje novou recepturu účinkující i proti parazitům s rezistencí na tradiční prostředky.

Návod k použití:
Před použitím důkladně protřepejte. Po dobu několika sekund stříkejte proti směru růstu srsti zvířete. Poté přípravek rovnoměrně rozetřete, aby lépe pronikl až na pokožku. Chraňte oči a nos zvířete před zasažením. Další aplikaci neprovádějte dříve než za 7 dní. 

Důležitá informace
Jen asi 10% bleší populace žije na zvířeti, ale naproti tomu 90% v jeho okolí. Hubení parazitů v okolí zvířete je tedy nezbytným předpokladem pro úspěšné ošetřování.

Složení:
Alcohol Denat., Butane, Propane, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Carbaryl 0,7% hm., PVP, Panthenol, Cocotrimonium Methosulfate, Quarternium-52, Phenyl Trimethicone, Parfum.


>