obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Roboran H
Obrázek může být ilustrační.

5.0

1   0

Roboran H


výrobce: Univit
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.
sáček 250 g
62 Kč
skladem  248 Kč/kg

Doplňkové minerální krmivo
Vitamino-minerální ochucený přípravek pro psy, kočky, králíky, drůbež, norky, nutrie a kožešinová zvířata. Obsahuje mimo nejdůležitějších vitaminů (včetně vitamínu H) a minerálních látek v optimálním poměru i zchutňující přísady. Výrazně ovlivňuje kvalitu srsti a opeření.

Indikace: Preventivně ke zlepšení celkové tělesné kondice, k správnému průběhu březosti a dosažení silných vyrovnaných vrhů, k normálnímu růstu, pigmentaci a lesku srsti, k zlepšení kvality kožešiny; léčebně při celkových onemocněních, hypovitaminózách, onemocněních kůže a srsti (vypadávání srsti, ekzémy kůže), v rekonvalescenci. Jako dietetikum k příznivému ovlivnění kvality srsti, zejména pro kožešinová zvířata.

Použití: Používá se preventivně ke zlepšení celkové tělesné kondice ke správnému průběhu březosti a dosažení silných a vyrovnaných vrhů, k normálnímu růstu, pigmentaci a lesku srsti, ke zlepšení kvality kožešiny. Léčebně se používá při celkových onemocněních, hypovitaminózách, onemocněních kůže a v rekonvalescenci.

Jakostní znaky: vlhkost 6,0%, vápník 180g/kg, fosfor 58g/kg, Vitamín A 500 000m.j./kg, Vitamín D3 100 000m.j./kg, Vitamín E (alfatokoferol) 750mg/kg, Měď 150mg/kg, zchutňovadlo (sachrain)

Surovinové složení: uhličitan vápenatý a hořečnatý, mouka přeničná extrud., hydrogenfosforečnan vápenatý, mouka pšenická krmná, premix doplňkových látek

Dávkování: 10 králíků 1-2 lžičky 2krát týdně až 2-3 lžičky denně


>