obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 
Seno bylinkové 150 l
Obrázek může být ilustrační.

Tento výrobek momentálně nelze zakoupit/objednat.

Seno bylinkové 150 l


výrobce: Limara Plus
Rádi vás budeme informovat při snížení ceny na vámi zadanou částku.

Voňavé luční seno s heřmánkem, pampeliškou, mátou a kopřivou  pro králíky a hlodavce v chovatelském balení. Ve speciálním prodyšném obalu pro uchování čerstvosti a vůně.

Pouze do vyprodani zasob!

Luční seno s heřmánkem, pampeliškou, mátou a kopřivou, které příznivě ovlivňují zažívání a vylučovací systém. Vysoký obsah vlákniny.

Pampeliška posiluje funkci jater a ledvin a stimuluje uvolňování žluče, čímž pročišťuje trávicí systém. Zlepšuje tak i chuť k jídlu a účinkuje na zažívací obtíže jako je nadýmání nebo zácpa. Má dvakrát vyšší obsah železa než špenát.

Heřmánek je známý díky svým protizánětlivým a zklidňujícím účinkům. Je vhodný při nemocech trávíciho systému (zácpa, průjem, nadýmání), při nemocech jater, při zánětech močových cest nebo při nachlazení.

Máta uvolňuje křeče hladkého svalstva v trávicím traktu, podporuje tvorbu žluče a zároveň desinfikuje. Ulevuje tak při nadýmání, nechutenství, průjmu a povzbuzuje centrální nervovou soustavu.

Kopřiva je známá svými močopudnými účinky, osvědčila se i při chorobách jater a proti průjmům, pozitivně ovlivňuje tvorbu mateřského mléka.

Krmný návod:
Zkrmujte bez omezení.

Doporučujeme pytel se senem otevřít, aby seno dýchalo. Vyhněte se situacím a místům, kde by došlo k zapaření sena. Zapařené seno obratem zlikvidujte. Neskladujte na přímém slunci ani dešti!


>