obchod.KRALICI.cz - chovatelské potřeby
králíci.cz
Obchod, který má rád zvířátka
 

Nabízíme vysoce kvalitní prémiové krmivo značky Ontario. Vyrobené ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu.

Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí.
K pozitivnímu vlivu na zdraví a vitalitu psa, stejně jako na vysokou stravitelnost přispívají kvalitní a pečlivě zvolené suroviny:

Kuřecí maso
Zvyšuje atraktivitu krmiv. Velmi dobře stravitelný protein. Nízký obsah cholesterolu pro ochranu cévního aparátu.
Bramborová vláknina
V extrudované podobě. Velmi jemná. Perfektní pročištění střev. Pomalé uvolňování cukrů.
Yucca extrakt
Váže čpavek. Rozkládá dusíkaté látky. Chrání játra.
Rajčata
Silný antioxidant. Chrání buňky (UV ochrana). Podporuje správnou funkci srdce.
Lososový olej
Zdroj omega 3 mastných kyselin na podporu výstavby buněčných membrán. Podpora kvality kůže a srsti. Významné protizánětlivé účinky.

PUPPY
Pro štěňata malých a středních plemen od 4. týdne do 12. měsíce života. Pro štěňata velkých a obřích plemen od 4. týdne do 3. měsíce života. Vhodné také pro březí a kojící feny. S kuřecím masem a zeleninou.
LARGE JUNIOR
Kompletní krmivo pro šťeňata a juniory velkých a obřích plemen od 3. měsíce života. S kuřecím masem a zeleninou. (retrívr, doga, bernardýn, ruský teriér, americká akita, německý ovčák, hovawart, rotvajler)
MINI
Pro dospělé psy malých a trpasličích plemen od 1 roku do 8 let. S kuřecím masem a zeleninou. (italský chrtík, pražský krysařík, čivava, jorkšírský teriér, jezevčík, bišonek, papillon)
MEDIUM
Kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen od 1 roku do 7 let. S kuřecím masem a zeleninou. (kokršpaněl, bígl, pudl, australský ovčák, kolie, dalmatin)
LARGE
Kompletní krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 2 do 6 let. S kuřecím masem a zeleninou. (retrívr, tibetská doga, německý ovčák, ohaři, mastif)
LOW ACTIVITY
Kompletní krmivo pro dospělé psy s nižší aktivitou, psy s potřebou snížit tělesnou hmotnost a seniory. Vhodné pro psy trpící alergiemi.

deklarované analytické složky, vitamíny, tuky, vláknina, proteiny, vápník, fosfor, složení

Další sortiment Ontario, včetně produktů pro kočky, naleznete přímo v nabídce eshopu obchod.kralici.cz. Doprava zdarma pro Pardubice a Hradec Králové je uplatněna na objednávky od 700,- Kč výše. Možnost osobního odběru v Pardubicích.


Ontario / Ontario Snack Chicken Jerky Sandwich
Ontario Snack Chicken Jerky Sandwich

další produkty Ontario »


>